Derbowy pojedynek młodzików

Westovia 2006 i Westovia 2007 to zespoły, które zostały zgłoszone do tej samej ligi, więc nieunikniona była ich wewnętrzna potyczka. Sprawą oczywistą jest fakt, że w tym starciu o rok starsi koledzy będą faworytem i faktycznie tak też było w minioną środę. Przewaga fizyczna była widoczna, ale młodsi starali się przeszkadzać swoim kolegom, a jednocześnie starali się wyprowadzać kontrataki. Po jednym z nich, w drugiej połowie w końcu udało się wpakować piłkę do siatki, a strzelcem nie po raz pierwszy był Igor Wielgus. Cieszy także fakt powrotu do zdrowia Szymona Brożka, który rozegrał swoje pierwsze spotkanie w Lidze Młodzików. Mecz zakończył się planową wygraną rocznika 2006, którzy umieszczali dziewięciokrotnie futbolówkę między słupkami. Pierwszą bramkę zdobył Filip Manijak, który wykończył główką bardzo dobre dośrodkowanie. Swój pierwszy gol w lidze zanotował w debiucie Paweł Ciemny, a kolejne oczka padały łupem Jakuba Marchwicy, Nikodema Świątka, Łukasza Radzika, Wiktora Ceglińskiego i trzykrotnie Dawida Słoty.

Westovia 2006 – Westovia 2007 9-1 (3x Dawid Słota, Filip Manijak, Paweł Ciemny, Jakub Marchwica, Nikodem Świątek, Łukasz Radzik, Wiktor Cegliński – Igor Wielgus)

Westovia 2006: Blicharz Jakub, Cegliński Wiktor, Ciemny Paweł, Kozyra Paweł, Manijak Filip, Marchwica Jakub, Okoński Kacper, Osysko Krzysztof, Owca Nicolas, Radzik Łukasz, Słota Dawid, Świątek Nikodem, Tomaszowicz Patryk, Wiejacki Wojciech, Witek Adrian oraz trener Paweł Półkoszek i Paweł Kasprzyk.

Westovia 2007: Bargiel Marcin, Brożek Szymon, Jakliński Grzegorz, Maciaszek Wojciech, Maziarka Piotr, Mleczko Filip, Nowak Aleksander, Okas Jakub, Praski Tomasz, Rogalski Filip, Suszczyński Robert, Węgrzyn Jordan, Wielgus Igor i Złotnicki Szymon oraz trener Michał Jagiełło i Paweł Bargiel.

Galeria cz. 1

Galeria cz. 2