Dokończenie ligi młodzików PPN

W sobotę rozegrano drugą, a zarazem ostatnią fazę Ligi Młodzików PPN Tarnów. Do tych zawodów przystąpiły dwa zespoły. Ci starsi z rocznika 2010 rozgrywali pojedynki z drużynami ze Zbylitowskiej Góry, Ładnej, Skrzyszowa i Tarnowa. Nie był to jednak najlepszy ich występ, w wyniku czego zanotowali tylko jedno zwycięstwo, a bramki zdobyli Piotr Srebro i Jan Żmuda.
Rocznik 2011 po przetasowaniach w kadrze rozpoczął z przytupem, bo od wysokiego zwycięstwa. Hattrickiem popisał się Mikołaj Kleparski, który wyjątkowo wcielił się w rolę napastnika. Raz z prawej, a arz z lewej nogi do siatki trafił Nikodem Cisło, a Jakub Baran i Jakub Robak również wpisali się na listę strzelców. Ten ostatni zdobył gola w drugim meczu, a gdy wydawało się, że to wystarczy do drugiego zwycięstwa, to rywal wykorzystał nieuwagę w defensywie i zakończyło się remisem. Dwa ostatnie mecze to dwie porażki, choć były one minimalne, ale zabrakło skuteczności, bo sytuacje nie tylko na remis, ale także na wygraną były.

Westovia 2010: Tomasz Brożek, Dawid Oleksy, Iwo Postawa, Paulina Rudnicka, Piotr Srebro, Bartosz Wałach, Miłosz Witkowski, Jan Żmuda

Westovia 2011: Kacper Pilarski, Dawid Narkiewicz, Aleksander Madej, Nikodem Cisło, Franciszek Brożek, Jakub Baran, Jakub Robak, Mikołaj Kleparski.