Doskonała postawa najmłodszych

Organizowany przez nasz klub turniej Piłkarskie Perełki w Małopolsce został zakończony, a jako ostatni zaprezentowali się najmłodsi adepci Westovii. Cieszy liczna grupa zawodników, którzy doskonalą się pod okiem trenerów, a swoją postawę można uznać za doskonałą.    Zagrali oni świetnie i choć nie było klasyfikacji to cieszyli się z wielu bramek i wygranych. Nie mogli się pojawić wszyscy zawodnicy, ale i tak większość z nich, którzy się pojawili na zawodach, wyszli z nich bardzo zadowoleni. Najpierw żaki z rocznika 2010 popisywali się swoimi umiejętnościami i wszyscy zagrali bardzo dobrze, że nawet ciężko wyróżnić zawodników z osobna. W tym samym turnieju wystąpili najmłodsi przedstawiciele naszego klubu, a znów okazję do swoich pierwszych zmagań mieli skrzaty z rocznika 2012. Tu znowu zaprezentowali się tacy świetni gracze jak Alan Lasota, Adam Kubis, Bruno Kosiór, Cegielski Gabriel i Stasiu Stanisz. Ten ostatni zagrał również dzień wcześniej podczas rozgrywek Małej Ligi razem z rocznikiem 2011. Mieli oni bardzo pracowite dwa dni, a zaprezentowali się oni fantastycznie. Ciężko wśród nich było znaleźć obrońcę, bo każdy chciał strzelać gole, a nie brakowało ich w tych turniejach.

Westovia 2011 i 2012: Baran Jakub, Cisło Nikodem, Dropiński Maksymilian, Górski Bartłomiej, Kleparski Mikołaj, Mietelski Szymon, Pilarski Kacper, Piwowarczyk Tymoteusz, Plewniak Adam, Wojewoda Michał, Alan Lasota, Adam Kubis, Bruno Kosiór, Cegielski Gabriel i Stasiu Stanisz.

Westovia 2010: Błaszkiewicz Benjamin, Filiński Damian, Kot Karol, Lupa Przemysław, Płachno Krystian, Podsiadło Arkadiusz, Rępała Bartłomiej, Soboń Mateusz, Srebro Piotr, Woszczyna Mateusz.

Piłkarskie Perełki 2010
Piłkarskie Perełki 2011