Dwa mecze trampkarzy w środku tygodnia

Ze względu na wyjazd trampkarzy do Pragi, mecz z Champions Brzesko został przełożony na wtorek. Pierwszy mecz tych drużyn był w miarę wyrównany, więc można było się spodziewać równie trudnego pojedynku. Gospodarze jednak nieco obniżyli loty i było to zauważalne podczas meczu, w którym tylko goście zdobywali bramki.

„Po trzydniowym turnieju zawodnicy wrócili do grania ligowego. Bardzo wyczerpujący weekend spowodował, iż tempo meczu nie było wysokie. Każdy odczuwał trudy turnieju. Chwała chlopakom, iż swoim doświadczeniem wygrali ten mecz z dużą łatwością 4-0 tworząc dużą ilość sytuacji i nie dopuszczając przeciwnika pod nasze pole karne. Widać było ten luz w grze pomimo zmęczenia. Zawodnicy sami na boisku wiedzieli kiedy mają przyspieszyć grę a kiedy zwolnić i nabrać sił na kolejne ataki.” – tak komentował trener Krzysztof Krauze po meczu.

Druga drużyna rozegrała swoje ostatnie spotkanie w IV lidze i również w środku tygodnia. W meczu z KS Łękawica zanotowali drugi z rzędu remis i z jedną porażką zakończyli zmagania na tym poziomie rozgrywek. Pewne jest to, że będzie to miejsce na podium, ale pewne jest też to, że nie uda się zająć pierwszego miejsca. Jednakże drużyna zaliczyła bardzo udany sezon za co należą się im duże słowa pochwały!

I Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2010: Champions Brzesko – Westovia Tarnów 0-4
Bramki: 2x Alex Średniawa, Oktawian Zawadzki, Alex Mierzwa

IV Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2010: Westovia Tarnów – KS Łękawica 3-3
Bramki: 2x Kamil Bączek, Iwo Postawa