Wszystkie grupy młodzieżowe Westovii wzięły udział w Futsalowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Trzy kategorie wiekowe U-8, U-10 i U-12 były mocno oblegane przez naszych zawodników, by każdy miał możliwość gry i nabierania doświadczeń. Najpierw zagrali dziesięciolatki i to oni zajęli najlepsze, bo 2 miejsce, a oprócz nich były jeszcze dwa inne nasze drużyny, w tym jedna z rocznika 2006.  Wszyscy w tym turnieju zdobyli punkty, przez co radość chłopców była olbrzymia. Do turnieju zgłoszona została jeszcze jedna nasza drużyna, ale niestety nie dopisała frekwencja spowodowana różnymi powodami, w tym choroby, czy wyjazd na ferie.

We wtorek zaś odbyły się dwa turnieje, gdzie najpierw swoje umiejętności zaprezentowali najmłodsi gracze, a następnie starsi. Wśród najmłodszych uczestniczyli również nasze pociechy z rocznika 2008, a dla większości był to pierwszy taki turniej. Nieco wystraszeni wyszli więc do rywalizacji, ale na zakończenie zdołali strzelić swoją pierwszą bramkę, a jej autorem był Leon Kukuś. W dodatku ten gol dał również pierwszy, a zarazem jedyny punkt, przez co adepci sprawili sobie fantastyczny finisz.

Na koniec wystąpili młodzicy podzieleni na dwa zespoły. Nominalnie silniejsza walczyła o podium i je wywalczyła, choć przydarzyła im się kiepska dyspozycja w jednym meczu. W drugim zaś prowadzili niemal do samego końca z tarnowską Unią, ale przypadkowa bramka pozbawiła ich zwycięstwa i drugiej lokaty. Tuż za podium znalazła się druga drużyna, dzięki zwycięstwu 1-0 nad Zespołem Szkół Niepublicznych Niepłatnych. Jedynego gola zdobył Aleks Oleksy.