Informacje dla najmłodszych grup

Pogoda, póki co, pozwala na zajęcia pod gołym niebem na naturalnym boisku przy Szkole Podstawowej nr 23, gdzie trenują najmłodsi zawodnicy UKS Westovia. Taka aura zapewne nie utrzyma się zbyt długo i pojawi się zagadnienie dotyczące hali sportowej. Tu nastąpiła zmiana godziny względem poprzedniego roku i w poniedziałki będziemy mieć możliwość wejścia na nią nieco wcześniej, bo od godziny 17:00. Tym samym od dnia dzisiejszego wszystkie zajęcia grup z rocznika 2010, 2011, 2012 i młodsi będą się odbywały w następując dni:

  • poniedziałki od godz. 17:00
  • środy od godz. 17:00

Prosimy zatem być przygotowanym, że w przypadku złej pogody wchodzimy na halę sportową i tam obowiązuje nakaz gry w butach halowych z gładką podeszwą.

Informujemy także, że nastąpiła zmiana trenerów w dwóch najmłodszych grupach. Ze względu na obowiązki wykonywane w weekendy przez trenera Tomasza Włodarskiego jego miejsce z grupą rocznika 2011 przejął trener Tomasz Malec. Obaj trenerzy wymienili się rolami i grupę naborową, tj. 2012 i młodsi opiekował się będzie wspomniany trener Włodarski.

W najbliższą sobotę 16 września zostanie rozegrana druga runda Ligi Małych Orłów w kategorii skrzat, tj. 2011 i młodsi. Zawody rozegrane będą znów na boisku ze sztuczną nawierzchnią, ul. Wojska Polskiego 14 w godz. 10:00 -13:30. Zbiórka o godz. 9:45. Zrzutka po 10 zł na wpisowe do rozgrywek. Prosimy o zgłaszanie trenerowi Tomaszowi Malcowi swoją obecność na zawody.

Terminarz rozgrywek dostępny na stronie www.ozpn.tarnow.pl lub po kliknięciu na ten link (.pdf) .

Zawodnicy z rocznika 2010 swoje zmagania mają zaś w niedzielę na tym samym obiekcie, tj. ul. Wojska Polskiego 14 w godz. 10:00 -13:30. Zbiórka o godz. 9:45. Turniej rozegrany będzie w ramach cyklu „Piłkarskie Perełki w Małopolsce”