Każdy z możliwych wyników

Wszystkie trzy grupy młodzików rozegrały swoje mecze ligowe, a w nich każdy z możliwych wyników. W piątek, w ramach II ligi został rozegrany mecz w Szarwarku z FA Dąbrowa Tarnowska. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, ale na pierwsze trafienie strzałem z dystansu odpowiedział Jakub Robak. Remis to duża zasługa Baniamina Wojtarowicza, który najpierw został sfaulowany, a po strzale kolegi z zespołu zdołał poprawić to uderzenie i zdobył swojego pierwszego gola w rozgrywkach.

II Liga Młodzików: tabela i wyniki
Football Academy Dąbrowa Tarnowska – Westovia Tarnów 2-2
bramki: Jakub Robak, Baniamin Wojtarowicz

_________________________________

Dość nieoczekiwanie gładko było w Rzepienniku Strzyżewskim, gdyż gospodarze już w pierwszej minucie musieli wyciągać piłkę z siatki po strzale Iwo Postawy. Pierwszą bramkę dla Westovii zdobył Szymon Ordon, a pozostali dokładali kolejne trafienia. Szymon Mazur i Arkadiusz Podsiadło, a Piotr Srebro i Jan Żmuda popisali się hattrickami.

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki
AP Rzepiennik Strzyżewski – Westovia Tarnów 0-10
bramki: 3x Piotr Srebro, 3x Jan Żmuda, Iwo Postawa, Szymon Ordon, Szymon Mazur, Arkadiusz Podsiadło

_________________________________

Po raz ostatni w rozgrywkach V ligi zagrała drużyna prowadzona przez trenera Janusza Matusika, a swój pożegnalny występ miał miejsce w Łowczówku, gdzie swoje mecze rozgrywa UKS Pleśna. Dość wyrównane spotkanie oscylowało do pewnego momentu w granicy remisu. Jakub Kargul i Adam Oratowski zdobyli gole, które na daną chwilę dawały wynik 2-2, ze sporą szansę na wyjście na prowadzenie. To jednak gospodarze wyszli na prowadzenie i w końcowych fazach meczach zdołali jeszcze odskoczyć.

V Liga Młodzików: tabela i wyniki
UKS Pleśna – Westovia Tarnów 6-2
bramki: Jakub Kargul, Adam Oratowski