Lepsze zawody młodzików niż trampkarzy

Środek tygodnia w okresie roku szkolnego to czasem wyzwanie organizacyjne, aby dojechać w odpowiednie miejsce w odpowiednim czasie i zachowując odpowiednią kadrę zespołu. Dla Westovii są to ostatnie mecze w takich terminach, a lepsze zawody były w wykonaniu młodzików, niż trampkarzy. Najlepiej mieli młodziki z rocznika 2011, którzy nie musieli nigdzie jechać, bo gościli drużynę z Gromnika. W końcu są też powody do zadowolenia, gdyż padły pierwsze gole dla zespołu, a także pierwsze punkty. Na listę strzelców wpisał się Kamil Witek i dwukrotnie Miłosz Wagnerowski. Mecz walki zakończył się wygraną gospodarzy 3-2.

II Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia Tarnów –  GKS Gromnik 3-2
bramki: 3x Miłosz Wagnerowski, Kamil Witek

_________________________________

Dopiero po raz drugi w rozgrywkach zaprezentował się rocznik 2010, a wyjazd do Ryglic zapowiadał się jedynym z najtrudniejszych w tej lidze. Faktycznie taki był, a w meczu padła tylko jedna bramka. Jej autorem w pierwszej połowie był Piotr Srebro (zdj), który popisał się pięknym lobem i to wystarczyło, aby tarnowianie wyjechali z kompletem punktów.

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki
KS Ryglice –  Westovia Tarnów 0-1
bramki: Piotr Srebro

_________________________________

Powodów do zadowolenia nie mieli trampkarze, którzy pojechali do lidera z Dąbrowy Tarnowskiej i przegrali z bagażem dziewięciu goli. Gospodarze z Dąbrovii w pełni zasłużenie wygrali to spotkanie i są głównym kandydatem do awansu. Nasza drużyna powoli zbiera doświadczenie i celem jest utrzymanie na poziomie I ligi.

I Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska – Westovia Tarnów 9-0