Liga Małych Orłów przy pięknej pogodzie

Po kilku deszczowych dniach i probemach związanych ze stanem boisko w Zbylitowskiej Górze, w końcu udało się rozegrać Ligę Małych Orłów. Wystąpiły w niej trzy zespoły Westovii, w tym dwa w kategorii orlik, a jeden w kategorii żak.

W turnieju LMO rocznik 2010 rozegrał 6 spotkań, w tym 2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki, a zagrały takie drużyny jak Alfa Siedliska, Rzepiennik Strzyżewski, KS Rzuchowa, Dunajec Zbylitowska Góra, Błękitni Tarnów i Tarnovia Tarnów. Gra mogła się podobać, choć patrząc na choćby sparing rozegrany dzień wcześniej to mogło być zdecydowanie lepiej. Czasami jednak przeszkadzała jakość boiska, a drużyna przyzwyczajona jest do gry na sztucznej trawie. Bardzo dobrze zagrała Paulina Rudnicka oraz niezawodny bramkarz Karol Kot. Poza nimi swój udział mieli: Piotr Srebro, Krystian Płachno, Igor Łoś, Dawid Oleksy, Mikołaj Szałach, Tymek Piwowarczyk, Bartłomiej Rępała, Szymon Mazur i Janek Żmuda.

Na rozgrywki LMO w Zbylitowskiej Górze, Westovia 2011 udała się w składzie: Jarosz Artur jako bramkarz, oraz Mikołaj Kleparski, Niko Cisło, Kuba Robak, Igor Jakubas, Kamil Witek, Stasiu Kozik, Benio Wojtarowicz i Kuba Kargul. Przeciwnicy to Wolania Wola Rzędzińska, Ryglice remis, Orzeł Zbylitowska Góra, Rozwój Szerzyny i AP Wierzchosławice. Drużyna Orła jako jedyna okazała się silniejsza, a w pozostałych meczach już nie było wcale widać różnicy, że naprzeciw grali starsi przeciwnicy.

Z kolei grupa żaków też miała powody do radości prowadząc wyrównane gry. Najpierw wygrali z Wierzchosławicami 6-2, następnie przegrali z Błękitnymi 1-2, potem dwa remisy po 2-2 z Ładną i Szerzynami, a na koniec porażka z Wolanią 2-6. W drużynie wystąpił Piotrek Gryboś, Gabryś Cegielski, Miłosz Drewko, Adam Rojek i Tadeusz Kosior.