Ligowa porażka juniorów

Czwarty mecz ligowy rozegrali juniorzy młodsi i choć ten sezon traktują jako okres do zdobywania doświadczenia to jednak chcą też walczyć o ligowe punkty. Tym razem jednak się nie udało, a Unia Tarnów zasłużenie wygrała ten pojedynek.

Pierwsze 5 minut nic nie wskazywało, by był to jednostronny pojedynek, ale niestety tak to wyglądało do przerwy. Goście strzelili 4 bramki, a mogli więcej. Po przerwie kilka zmian i korekty w ustawieniu. Druga połowa dużo lepsza, bardziej wyrównana. Wynik 5-0 dla gości w ogólnym rozrachunku. Chłopcy chyba za bardzo podeszli z respektem do przeciwnika, przez co nie mogli pokazać swoich możliwości, które na co dzień widzę na treningach. Na pewno stać ich na lepszą grę i będziemy dążyć do tego, by te elementy, nad którymi pracujemy na treningach, coraz częściej pokazywać na meczach. W piątek kolejny mecz z Wolanią Wola Rzędzińska, na które serdecznie zapraszamy.” – podsumował trener Krzysztof Krauze.

II Liga Juniorów Młodszych: tabela i wyniki
Westovia 2009: Westovia Tarnów – Unia Tarnów 0-5