Młodziki szukają formy

W miniony weekend wszystkie cztery zespoły młodzików rozgrywały swoje mecze ligowe, ale w większości nie mogą być zadowoleni z wyników. Kryzys przeżywa reprezentacja rocznika 2005 występująca w I lidze i wciąż pozostają drużyną bez punktów. Tym razem grając u siebie mierzyli się z Tarnovią. Nie był to najlepszy występ, ale też nie najgorszy, a wynik do pewnego momentu był realną szansą na jakąś zdobycz. Było wówczas 2-2, a gole zdobyli Antoni Klepacki i Jakub Soja. Niestety jednak pechowa bramka odebrała im wiarę w swoje możliwości i całkowicie gra „siadła”, a rywal odskoczył na bezpieczną przewagę. Porażki doznali ich rówieśnicy w III lidze, choć tu gra była bardzo przyzwoita. Brakowało jednak skuteczności i szczęścia, czego Ciężkowianka Ciężkowice miała w nadmiarze i wygrała 3-0. Nie zawiódł rocznik 2006, który pewnie pokonał Wierzchosławice Ostrów, aplikując rywalom sześć goli, a tracąc jednego, z rzutu karnego. Już w pierwszej akcji, fantastycznym strzałem z dystansu popisał się Kacper Okoński. Później kolejne oczka dokładał Adrian Witek, Dawid Słota, Kacper Jurek i dwukrotnie Nikodem Świątek. Jako jedyni, na wyjeździe zagrali najmłodsi w tej stawce, czyli rocznik 2007, ale nie zapamiętają dobrze tego występu, gdyż przegrali z Unią Tarnów aż 0-16. Jest to kolejna lekcja od starszych kolegów, a tym razem była bardzo bolesna. Kolejne zmagania już wkrótce, a najbliższe rozegrają już dziś trampkarze o godz. 17:00.

Westovia 2005 – Tarnovia 2-6

Westovia 2005: Oliwier Piwowarczyk, Kacper Srebro, Daniel Wójtowicz, Jakub Soja, Leszek Niewola, Adrian Kużdżał, Antek Klepacki, Wiktor Wojtanowski, Wiktor Cegliński, Fabian Jasiak, Igor Poznański, Wojtek Czabański, Mariusz Pawłowski i Adam Kaczka oraz trener Bartek Klepacki i Paweł Soja.

Westovia 2005 II – Ciężkowianka 0-3

Westovia 2005 II: Burak Jakub, Chrząszcz Iga, Cierpich Filip, Czarnowski Kacper, Dusza Jerzy, Gryboś Mateusz, Janikowski Igor, Kuczyński Dawid, Kurczab Bartłomiej, Mleczko Patryk, Niemczura Igor, Piechnik Szymon, Świder Jakub oraz trener Robert Kozioł, Marcin Gryboś i Marcin Niemczura.

Westovia 2006 – Wierzchosławice Ostrów 6-1

Westovia 2006: Blicharz Jakub, Jurek Kacper, Kozyra Paweł, Okoński Kacper, Osysko Krzysztof, Owca Nicolas, Półkoszek Piotr, Radzik Łukasz, Słota Dawid, Świątek Nikodem, Tomaszowicz Patryk, Wiejacki Wojciech, Witek Adrian, Wrochniak Adam oraz trener Artur Koza i Paweł Kasprzyk.

Unia Tarnów – Westovia 2007 16-0

Westovia 2007: Bargiel Marcin, Ciężadło Daniel, Kukułka Dominik, Maciaszek Wojciech, Maziarka Piotr, Mleczko Filip, Nowak Aleksander, Praski Tomasz, Rogalski Filip, Wielgus Igor oraz trener Michał Jagiełło i Paweł Bargiel.

Galeria 2005
Galeria 2006
Galeria 2007