Młodziki w dwóch odsłonach

Miniony weekend upłynął nam pod znakiem intensywnych zmagań halowych. Nasza drużyna została podzielona na dwie ekipy, z których jedna rywalizowała w sobotę podczas rozgrywek Dąbrowskiej Dębowej Jesieni w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast druga w niedzielę w hali TOSiR przy ul. Krupniczej, gdzie wzięliśmy udział w Małopolskiej Zimie organizowanej przez MZPN. W Dąbrowie Tarnowskiej mieliśmy przyjemność zmierzyć się z silnymi przeciwnikami: Unia Tarnów, FA Dąbrowa Tarnowska, Dąbrovia Dobrowa Tarnowska, Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz Tarnovia Tarnów.

Westovia 2011: Jaroslav Bushkov, Michał Leka, Adrian Gdowski, Mateusz Wójcik, Mikołaj Kleparski, Franciszek Brożek, Beniamin Wojtarowicz, Jakub Baran oraz Aleksander Madej.

W Tarnowie zmierzyliśmy się z kolejnymi zespołami: AP Wierzchowsławice, Dunajec Zakliczyn, Olimpia Wojnicz, GKS Gromnik, Unia Tarnów oraz LUKS Skrzyszów.

Westovia 2011: Kacper Pilarski, Aleksander Kokoszka, Adam Dziemdziora, Jakub Robak, Nikodem Cisło, Igor Jakubas, Miłosz Furman i Kamil Witek.

Obie imprezy były dla nas doskonałą okazją do podniesienia umiejętności, zacieśnienia więzi drużynowych oraz doświadczenia w rywalizacji na różnych poziomach. Cieszymy się z możliwości reprezentowania Westovii 2011 i już nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań w ramach rozgrywek ligi halowej.