Młodziki w komplecie

Cztery zespoły młodzików w jednej kolejce, czyli komplet drużyn w rozgrywkach ligowych. Najstarsi z nich, rocznik 2009 rozegrał mecz wyjazdowy z Wolanią Wola Rzędzińska. Swój ponadprzeciętny kunszt zaprezentował Jakub Nędza i popisał się czterema trafieniami, co nieco ułatwiło późniejszą grę. Dwoma oczkami sezon rozpoczął Piotr Kuczek, a jednego gola zapisał Nikodem Malinowski. Gospodarze także cieszyli się z gola na inaugurację III ligi.

III Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2009: Wolania Wola Rzędzińska – Westovia Tarnów 1-6
Bramki: 4x Jakub Nędza, 2x Piotr Kuczek, Nikodem Malinowski

_________________________________

Po raz pierwszy w sezonie Westovia 2010 przystąpiła do meczu w roli gospodarza i sztucznej nawierzchni mogła wykorzystać swoje atrybuty. Szczególnie Filip Jaje może uznać początek spotkania za bardzo udany to w ciągu kilku minut zanotował hattricka. Później bliski powtórzenie tego był Miłosz Witkowski, ale zdobył o jedno oczko mniej. Do bramki przeciwnika trafiali także Piotr Srebro, Tymon Piwowarczyk i Bartłomiej Rępała, gdzie ten ostatni zdobył pięknego gola z dystansu.

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2010: Westovia Tarnów – Football Academy Dąbrowa Tarnowska 8-0
bramki: 3x Filip Jaje, Piotr Srebro, Tymon Piwowarczyk, 2x Miłosz Witkowski, Bartłomiej Rępała

_________________________________

Debiuty w lidze młodzików mają za sobą orliki z rocznika 2011. Obydwa zespoły zagrały w sobotę o 10:00, więc nie mogły obejrzeć występu swoich kolegów. Oczywiście większe szanse na pierwsze punkty miała pierwsza drużyna i choć na początku był widoczny stres to jednak z biegiem czasu udało się przełamać tą niemoc. Tylko Jakub Robak miał doświadczenie w tych rozgrywkach i zdobył „swojego” gola, ale jako pierwszy sygnał do ataku dał Miłosz Wagnerowski i po jego dwóch golach było łatwiej o kolejne trafienia. Te były dziełem Kamila Witka, Nikodema Cisło i Dawida Narkiewicza. Druga drużyna pojechała do Lisiej Góry i pomimo widocznych różnic, młodzi, ambitni gracze dawali z siebie mnóstwo sił i aż żal, że nie udało się zdobyć choćby jednego gola.

V Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2011: Westovia Tarnów – Błękitni/Metal Tarnów 6-0
bramki: 2x Miłosz Wagnerowski, Jakub Robak, Kamil Witek, Nikodem Cisło, Dawid Narkiewicz

Westovia 2011 II: Lisek Lisia Góra – Westovia Tarnów 10-0