Młodziki w pełnej obsadzie

Niestety, ale przegraliśmy derby z Tarnovią Tarnów w VIII kolejce małopolskiej ligi młodzików. Tarnovia szybko zdobyła dwie bramki i przejęła kontrolę nad meczem. Nasz zespół ograniczał się do szybkich, lecz nieskutecznych kontrataków. W pierwszej połowie Tarnovia strzeliła jeszcze jedną bramkę, i z wynikiem 0:3 schodziliśmy do szatni. Druga połowa była bardziej wyrównana, ale to goście zdobyli kolejną bramkę, ustalając wynik meczu na 0:4 – opisywał trener Paweł Holcman

II Liga Małopolska Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2011: Westovia Tarnów – Tarnovia Tarnów 0-4

Słabszy mecz przeciwko liderowi z Tuchowa zaliczyła druga drużyna z rocznika 2011. Nie oznacza to, że brakowało akcji, czy strzałów, ale na pewno brakowało konkretów. Goście wygrali w pełni zasłużenie, a my czekamy na kolejny mecz.

II Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2011: Westovia Tarnów – Tuchovia Tuchów 0-11

„Mimo wyniku zagraliśmy dobry mecz. Dużo podań, zmiany strony, przez środek, prostopadłe, wrzutki, ale dalej brakowało wykończenia i pazernego napastnika. Chłopaki zaczęli uderzać na bramkę, ale nadal za mało. Będziemy się nad tym skupiać w następnych tygodniach” – komentował Maciej Smagacz.

III Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2012: AP EF Tarnowiec – Westovia Tarnów 8-0

Dwa mecze rozegrała w weekend drużyna z rocznika 2013 i w żadnym nie udało się zdobyć punktów. W Tuchowie Bartek Smagacz i Antek Warzecha zdobyli gole, lecz gospodarze zdobyli ich pięć. W sobotę jako gospodarze zagraliśmy w Lisiej Górze z miejscowym Liskiem. Tam kadra była krucha, więc do zespołu dołączyło czterech zawodników, a trzech z nich zdobyło gola. Leon Noga, Jakub Kliszko, Kacper Remian plus Antek Warzecha wpisali się na listę strzelców, ale to Lisek zdobył jednego gola więcej.

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2013: Tuchovia Tuchów – Westovia Tarnów 5-2
bramka: Bartek Smagacz, Antek Warzecha

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2013: Westovia Tarnów – Lisek Lisia Góra 4-5
bramka: Antek Warzecha, Leon Noga, Jakub Kliszko, Kacper Remian

Kolejne zwycięstwo na wyjeździe, choć tym razem w okrojonym składzie drużyny trenera Seweryna Kobyłeckiego. Chłopcy, jak już nas przyzwyczaili, grają walecznie i do końca. Zawodnicy, którzy grają mniej w lidze dostali szansę gry od pierwszej minuty meczu i potwierdzili dobrą formę, co przełożyło się na wynik końcowy. Karol Krawczyk może pochwalić się hattrickiem, a zawodnicy Wiktor Krawczyk i Kacper Gryzło strzelili swoją pierwszą bramkę w lidze. Trener Seweryn podkreślił że trudni rywale dopiero przed nami…

V Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia 2014: KS Biała – Westovia Tarnów 1-9
bramki: 3x Karol Krawczyk, 2x Kamil Kloc, Beniamin Gawłowicz, Wiktor Krawczyk, Kacper Gryzło, Aleksander Wcisło