Obóz letni 2015

Do pobrania:

 • karta kwalifikacyjna Westovia 2015

 • REGULAMIN OBOZU SPORTOWEGO WESTOVIA

  Góralska gościna i szeroki wachlarz atrakcji podczas zimowego obozu sportowego w Maniowach sprawił, że wracamy w to samo miejsce, by sprawdzić nowe atrakcje związane z letnią porą roku. Zamiast meczu hokeja, ogniska i kuligu miejscowy organizator zachęca do skorzystania z oferty górskich uroków. W ciągu naszego pobytu nie będziemy w stanie ze wszystkiego skorzystać, a zaproponowany pakiet jest bardzo szeroki: nowe termy w Szaflarach „Gorący Potok” www.goracypotok.pl, termy Białka Tatrzańska – www.termabialka.pl, basen w Nowym Targu – pływalnia miejska www.basen.nowytarg.pl, zwiedzanie zamku w Niedzicy oraz spacer po koronie zapory, zwiedzanie ruin zamku w Czorsztynie, spływ przełomem Dunajca – www.flisacy.com.pl, tor saneczkowy i kolejka krzesełkowa w Kluszkowcach (wyjazd krzesełkiem na górę Wdżar) – www.czorsztyn-ski.com.pl, wąwóz Homole i Jaworki, wejście na Trzy Korony lub Sokolicę, kościółek zabytkowy klasy „O” w Dębnie.

  Data pobytu 20 – 25 lipiec, wyjazd poniedziałek, powrót sobota

  Miejsce: Zajazd Czorsztyński (www.czorsztynski.pl) w pokojach 2 , 3 , 4 , 5-osobowych z łazienkami /Pensjonat Kazik/
  – śniadanie w formie szwedzkiego stołu
  – obiad: (zupa , drugie danie, kompot , deser )
  – kolacja: zawsze serwowane ciepłe danie oraz zimna płyta w formie bufetu (proponujemy jedną kolację w formie grilla oraz drugą w formie wyjścia do pizzerii)

  Koszt (5 dni) – 650 zł
  Szczegółowe informacje i zapisy:

  • Artur Koza, westovia@westovia.pl, tel. 504-678-026
  • Piotr Kolbusz, p.kolbusz@westovia.pl, tel. 508-329-940

  Termin zgłoszeń: 15 czerwiec 2015

  Pierwsza rata: do 15 czerwiec 2015

  Treningi 2x dziennie:
  boisko Orlik, płyta boczna również z dodatkowymi bramkami przenośnymi 2x 5m – 2 szt, małymi też dwie sztuki. Boisko do piłki plażowej i małe do rozgrzewki obok zajazdu.

  Dodatkowo: ping – pong , bilard, wifi, piłkarzyki na terenie obiektu, sala do odpraw, rzutnik, ekran do dyspozycji trenerów.