8 marca 2014 był bardzo pracowity dla graczy Westovii, ale na pewno nie będą go wspominać najlepiej. Nie udało się żądnej z grup „zabłysnąć”, a wszystkie występy kończyły się na … ósmym miejscu. Żaki z rocznika 2006 starali się jak mogli powalczyć w Brzesku, lecz skuteczność delikatnie ujmując nie była mocną stroną. Debiut trenerski duetu Bartłomiej Kryczek – Paweł Półkoszek zakończony został na wspomnianym ósmym miejscu. Trener po tym występie skomentował krótko: „pierwsze śliwki robaczywki”.

W kadrze zespołu znaleźli się natomiast: Krzysztof Osysko, Piotr Półkoszek, Piotr Tomaszowicz, Wiktor Wojtanowski, Kacper Marszalik, Filip Marszalik, Filip Golema, Filip Sysło, Jakub Marzec.

W ich ślad poszli orliki, którzy na hali Jaskółka w Tarnowie rozgrywali turniej organizowany przez Unię Tarnów i podobnie jak ich młodsi koledzy ostatecznie uplasowali się 8 miejscu.

Z kolei dwie nasze zawodniczki: Wiktoria Sadecka i Martyna Kaleta zagrały wraz z Tarnovią w halowych mistrzostwach Młodziczek rozgrywanych w Dąbrowie Tarnowskiej. Tam również wiodło się im nie najlepiej i ostatecznie zajęły ósmą pozycję.