Ostatnie zmagania żaków

Na orliku os. Zielone miały się pojawić cztery zespoły rywalizujące w ostatniej eliminacji Ligi Żaków sezonu 2015/2016. Westovia jako gospodarz tych gier mógł dodatkowo powołać jeszcze jedną grupę rywalizujących zawodników, tym bardziej że z udziału zrezygnował Orlik Dębno. Zawody zaczęły się nieco wcześniej ze względu na ograniczony czas i to wpłynęło na to, że ilość „spóźnialskich” była duża. Tym samym na placu boju pojawiły się tylko trzy zespoły w tym dwa roczniki gospodarzy oraz Wierzchosławice Ostrów. Jako pierwsi pojawili się gracze Westovii 2008 i 2007 i okazało się, że młodsi zawodnicy lepiej rozpoczęli spotkanie, a Filip Dychtoń przebojową akcją otworzył wynik spotkania. Dopiero później starsi koledzy stopniowo się rozkręcali i coraz częściej dochodzili do głosu, a losy spotkania dwoma strzałami odmienił Oskar Jurek. Później w jego ślad poszedł Kornel Kukliński, a Szymon Złotnicki i Patryk Rosół podwyższali wynik. Ten ostatni może się pochwalić swoim premierowym golem dla Westovii, a życzymy mu kolejnych trafień! Łukasz Gomułka również zaliczył swoje pierwsze trafienie dla „żabek”, a popisał się pięknym wolejem i życzymy mu kolejnych takich goli w przyszłości! Nie po raz pierwszy do siatki trafiali pozostali gracze w tym „Filipek”, Samuel Baca i dwukrotnie Hubert Wałach, który przełamał niemoc i mógł wraz z kolegami cieszyć się z kolejnych bramek. Nie pozwoliło im to jednak cieszyć się ze zwycięstwa, bo Wierzchosławice zdobyły dwa gole więcej i też dwoma trafieniami wygrywali z Westovią 2007, ale wynik powoli ulegał zmianie na korzyść „żabek”. Oski znów rozpoczął pogoń i podobnie jak w pierwszym meczu, w tym także dwa razy wpisał się na listę strzelców. Przełomem był gol Dawida Kaczmarczyka, a później Szymon Brożek, Szymon Złotnicki i Kornel Kukliński zdobywali kolejne gole.

Westovia 2007 – Westovia 2008 6-1 (2x Oskar Jurek, 2x Kornel Kukliński, Patryk Rosół, Szymon Złotnicki – Filip Dychtoń)
Westovia 2008 – Wierzchosławice 5-8 (2x Hubert Wałach, Filip Dychtoń, Samuel Baca, Łukasz Gomułka)
Westovia 2007 – Wierzchosławice 6-4 (2x Oskar Jurek, Dawid Kaczmarczyk, Kornel Kukliński, Szymon Brożek, Szymon Złotnicki)

Westovia 2007: Szymon Brożek, Alek Nowak, Daniel Ciężadło, Szymon Złotnicki, Dawid Kaczmarczyk, Tomasz Praski, Kacper Maciuszek, Kornel Kukliński, Mateusz Zelek, Mikołaj Duda, Oskar Strzesak, Patryk Rosół.

Westovia 2008: Filip Dychtoń, Hubert Wałach, Karol Burzawa, Samuel Baca, Jan Owsianko, Dawid Michalski, Filip Dzieński, Daniel Kogut, Filip Jarmuła, Łukasz Gomułka, Maciej Marek, Marcel Knapik.