Paweł Węgrzyn na testach w Zawiszy Bydgoszcz

0

Zawodnik Westovii Okna Pawłowski i ZKS Unii Tarnów Paweł Węgrzyn został zaproszony na testy do beniaminka I ligi Zawiszy Bydgoszcz. Życzymy „Maradonie” powodzenia.

za sportowefakty.pl
„Coraz ciekawsi zawodnicy pojawiają się na treningach w bydgoskim zespole. W ostatnim czasie pod okiem Janusza Kubota ćwiczą znani gracze z ligowych boisk. Być może do Zawiszy dołączy Łukasz Skrzyński.
Od kilku dni bydgoszczanie trenują ze znanym sobie rytmem dwa razy dziennie. Rano wylewają siódme poty na siłowni, a popołudniu podzieleni na grupy mają zajęcia na boisku z piłką. Jednak w klubie ciągle trwa selekcja, bowiem 30 czerwca niektórym piłkarzom pokończyły się kontrakty. Jeszcze w czwartek o pożegnaniu z Zawiszą dowiedział się rezerwowi Nigeryjczyk Emil Thiakane i Michał Żurowski, a z zespołu odejdzie jeszcze kilku innych piłkarzy.

– Być może zostanie około dziesiątki zawodników – tłumaczy takie decyzje właściciel klubu Radosław Osuch. – Decydujące słowo na ten temat ma jednak trener Janusz Kubot. Moim zadaniem jest ściągnięcie graczy z zewnątrz, być może będzie ich siedmiu lub ośmiu.

Od czwartku z beniaminkiem I ligi ćwiczą Marcin Wojciechowski (Warta Poznań), Michał Markowski (Zagłębie Lubin), Kamil Jackiewicz (Olimpia Elbląg), Paweł Węgrzyn (Unia Tarnów), Michał Ilków-Gołąb (GKP Gorzów) oraz Adrian Błąd z Zagłębia Lubin. Prawdopodobnie ci piłkarze wezmą udział w sobotnim sparingu przeciwko Lechii Gdańsk (godz: 13:00). Być może jeszcze przed weekendem rozstrzygnie się, czy do Bydgoszczy przyjdzie 33-letni Łukasz Skrzyński z Polonii Warszawa oraz Grzegorz Kasprzik z Lecha Poznań i Vahan Gevorgyan z KSZO Ostrowiec.”

Dodaj komentarz