Pierwsze punkty juniorów

W końcu nadszedł czas, gdzie po dwóch porażkach można cieszyć się z pierwszych punktów po powrocie do kategorii junior młodszy. Oczywiście w tych rozgrywkach nie będzie łatwo, gdyż rywale prezentują dobry poziom, ale należy się cieszyć z każdej zdobyczy punktowej.

„Dobrze, że kolejny mecz tak szybko przyszedł. Chłopcy chcieli pokazać w końcu, że to co robimy na treningach to można w mecz również przenieść. Pierwsza połowa bardzo udana, otwarcie gry od bramki, budowa akcji i finalizacja wyglądały na bardzo wysokim poziomie, minus to skuteczność, ale 5-0 do przerwy świadczy o mocnym akcencie ofensywnym naszym w tej części gry. Bardzo szybki doskok do przeciwnika w wysokiej strefie powodował, iż piłki bardzo szybko do nas wracały i można było się cieszy grą. Druga połowa słabsza, brak szybkiego doskoku i skracania pola gry powodował częstsze występy Pogorii na naszej połowie. Widoczny jest duży progres i oby tak było w następnych meczach. Kadra na mecz liczącą 18 osób i każdy mógł pokazał jak się prezentuje w meczu ligowym. Muszę nadmienić, iż każda bramka padła po bardzo ładnych i składnych zespołowych akcjach, natomiast ozdoba meczu była bramka Mikołaja Witka w drugiej połowie w samo okienko bramki przeciwnika. W niedzielę mecz z Unia Tarnów. To będzie świetna okazja by pokazać dobra grę przez cały mecz, a nie tylko przez jedną połowę.” – podsumował trener Krzysztof Krauze.

II Liga Juniorów Młodszych: tabela i wyniki
Westovia 2009: Pogoria Pogórska Wola – Westovia Tarnów 1-6
Bramki: 2x Bartek Kozioł, Gabriel Witkowski, Piotr Kuczek, Karol Duź, Mikołaj Witek