Pierwszy raz z bramkarzami

Niedzielny poranek i wczesne popołudnie stanęło pod znakiem wielkich piłkarskich emocji, nawet Mistrzostwa Świata w Katarze odsunęły się w cień. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że organizacja stała na bardzo wysokim poziomie, a na turnieju zameldowały się drużyny: gospodarze – Czarni Jasło, dwie drużyny Wisłoki Dębica, Akademia Piłkarska Wiki Sanok i oczywiście Westovia Tarnów. Nasze chłopaki mogli się poczuć jak zawodowcy, pierwszy raz grając z bramkarzami, czy też skrupulatnie rozpoczynając grę od bramki i ze środka boiska i rzuty rożne.

Nasi zawodnicy chyba byli trochę przytłoczeni całą tą otoczką, bo rozpoczęli turniej jak z zaciągniętym hamulcem ręcznym – dwa pierwsze mecze potrzebowali na dojście do swojego właściwego rytmu. Pozostałe mecze to był już zdecydowanie lepsza postawa. Znakomitych akcji i bramek ciężko było się już doliczyć! Wspaniale spisywali się debiutanci na bramce – Antoś, Gabryś i Mati. Kubuś i Eryk jak zawsze grali bardzo dużym zaangażowaniem. A za strzelanie i rozgrywanie akcji wziął odpowiedzialność Kacper i Franek, a rajdami popisywali się Bartek, Fabian i Wojtek. Swoje pierwsze sekundy na boisku zanotował wypożyczony dzięki uprzejmości trenera Marcina najmłodszy zawodnik Tomek.

Wszyscy solidnie zapracowali na swoje złote medale i kolejny puchar do klubowej gabloty! 🏆

Do poziomu zawodników jak zawsze dopasowali się kibice! Wielkie brawa i podziękowania dla wszystkich rodziców!

Westovia 2016: Bartek Piórko, Kacper Strzelec, Wojtek Olszewski, Fabian Płaksej, Antek Nowak, Gabryś Sokołowski, Franek Warzecha, Mateusz Smagacz, Eryk Patynowski, Kuba Kuta, Tomasz Olszewski.