Piłkarska sobota młodzików

W Szczucinie tarnowska Westovia podzieliła się punktami z miejscową Wisłą. W pierwszej części spotkania tarnowianie mieli przewagę i udokumentowali trafieniem Nikodema Cisło. W drugiej części nastąpiła zmiana, a gol wyrównujący padł w ostatniej fazie meczu.

II Liga Młodzików: tabela i wyniki
Wisła Szczucin – Westovia Tarnów 1-1
bramki: Nikodem Cisło

_________________________________

Sporo problemów przysporzyła drużyna KS Rzuchowa, która dwukrotnie obejmowała prowadzenie w meczu. Za pierwszym razem do wyrównania doprowadził Jan Żmuda z rzutu karnego, a za drugim razem najprzytomniejszy w polu karnym okazał się Iwo Postawa. Później sprawy w swoje ręce wziął Piotr Srebro, który popisał się nie tylko fantastyczną grą, ale też skuteczności i hattrikiem podsumował swój bardzo dobry występ.

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia Tarnów – KS Rzuchowa 5-2
bramki: 3x Piotr Srebro, Jan Żmuda, Iwo Postawa

_________________________________

Igor Tomczak fantastycznym strzałem z rzutu wolnego trafił w samo okienko bramki i otworzył wynik meczu z Liskiem Lisia Góra. Drużyna przyjezdna z każdą następną minutą miała duże problemy z atakami gospodarzy, a tylko raz udało się im skutecznie zaatakować. Westovia zaś powiększała prowadzenie, a na listę strzelców wpisywali się Adrian Sarad, Adam Oratowski, Alan Matraj, Szymon Kuszela i bramkarz Jakub Fela, który wykorzystał rzut karny.

V Liga Młodzików: tabela i wyniki
Westovia Tarnów – Lisek Lisia Góra 9-1
bramki: 2x Adrian Sarad, 2x Adam Oratowski, 2x Alan Matraj, Igor Tomczak, Jakub Fela, Szymon Kuszela