Pogoda wspierała najmłodszych

Ostatni Wiosenny Turniej z Westovią dobiegł już końca, a zagrali w nim najmłodsi gracze naszego klubu z rocznika 2008 i młodsi. Niestety, lecz znów nie mogła się pojawić Akademia Piłkarska Tarnów, więc na starcie zobaczyliśmy LUKS Skrzyszów, FA Wojnicz i dwie drużyny Westovii. Każda z tych drużyn zanotowała co najmniej jedną wygraną, a zawody były rozgrywane systemem „każdy z każdym” plus rewanże. Pogoda do grania była idealna i wspierała naszych najmłodszych graczy, którzy raz po raz za dobre zachowanie byli nagradzani słodyczami. Udany turniej okraszony był wieloma golami, a swoje pierwsze zanotowali Miłosz Bień, Filip Jarmuła  i Jakub Kania. Pozostali zawodnicy również radowali się grą, a rodzice pękali z dumy. Wyników nie podajemy, gdyż wszyscy zajęli pierwsze miejsce 🙂

Na oficjalnym zakończeniu gościliśmy pana Wiesława Samek, który od początku naszej działalności wspiera nasze prace i kibicuje naszym wszystkim drużynom. Wręczył on każdemu zawodnikowi dyplom z imieniem i nazwiskiem, a to olbrzymia zasługa pani Agaty Wałach, za co serdecznie dziękujemy! Zawody sędziował trener Maciej Kukuś i jemu również należą podziękowania. Nie inaczej jest w przypadku Roberta Dziubak, który kierował poczynaniami zawodników z boku boiska.

Westovia 2008: Wojciech Dębowski, Maciej Marek, Leon Kukuś, Miłosz Bień, Adrian Dziubak, Mateusz Dziubak, Dominik Kukułka, Filip Dychtoń,  Konrad Bielak, Jakub Kania, Natan Rosiak, Hubert Wałach, Filip Jarmuła, Daniel Kogut oraz Maciej Kukuś, Artur Koza i Robert Dziubak.

>>>Fotogaleria 1<<<

>>>Fotogaleria 2<<<