Potyczki w środku tygodnia

We wtorek i środę zostały rozegrane ligowe mecze, w tym jeden juniorów i dwa trampkarzy. Ci pierwsi znów musieli uznać wyższość rywala, choć mimo wysokiej porażki, mogą chodzić z podniesioną głową. Tarnovia pozwoliła sobie na grę zawodnikami, którzy grają na co dzień w lidze wojewódzkiej juniorów starszych, więc faworyt był łatwy do przewidzenia, ale mimo wszystko miał duży opór szczególnie w pierwszej połowie. Trampkarze zaś zaliczyli taki sam wynik, choć jeden na plus, a drugi na minus.

„Tarnovia przyjechała do nas w bardzo mocnym składzie. Większość chłopców ogranych w juniorach starszych, jak również w seniorach. U nas dużo młodzieży i kilku trampkarzy. Ale nasi zawodnicy nie przestraszyli się i mocno postawili się przeciwnikowi. Pierwsza połowa najlepsza w naszym wykonaniu w tej rundzie. Bardzo wyrównana. Przy lepszej skuteczności powinien być remis, a tak to wynik 0-2 utrzymuje nas w grze. Bardzo dobrze pokazali się młodzi chłopcy z rocznika 2010, jak również Wiktor Łącki z rocznika 2011 na tle bardzo dobrych zawodników z rocznika 2008 w Tarnovii. Myślę, że chłopcy sami uwierzyli, że są w stanie iść do przodu i się rozwijać. Druga połowa słabsza w naszym wykonaniu. Pzeciwnik strzela 5 bramek i zamyka mecz. Trzy bardzo ciężkie mecze za nami, ale tylko grając z takimi przeciwnikami, ten zespół jest w stanie podnieść swój poziom i umiejętności. Każdy następny mecz to cenna lekcja dla każdego z nas. Wyciągamy wnioski i pracujemy dalej.” – podsumował trener Krzysztof Krauze.

II Liga Juniorów Młodszych: tabela i wyniki
Westovia 2009: Westovia Tarnów – Tarnovia Tarnów 0-7

Piłkarski rollercoaster podczas środowego meczu trampkarzy. Wynik otworzyła Westovia, a Dąbrovia cały czas goniła wynik. Wygrana 6:4 tarnowian po zaciętym meczu, chwilami w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Ważne są kolejne punkty do ligowej tabeli, które dają trochę wytchnienia i czasu na spokojną pracę nad wieloma piłkarskimi elementami” podsumował trener Michał Jagiełło

I Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2010: Westovia Tarnów – Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska 6-4
Bramki: Wojciech Skórka, Fabian Sarkowicz, Wiktor Furman, Iwo Postawa, Kacper Miśkiewicz, samobój

Takim samym wynikiem jak w pierwszej lidze zakończył się mecz w IV lidze trampkarzy. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że mecz rozgrywany z KS Ryglice na obiekcie w Joninach nie należał do najładniejszych. Ani jedna, ani druga strona nie chciała grać w piłkę, a raczej szukanie prostych środków. Te okazały się zbyt trudne dla defensorów obu stron, w wyniku czego padło aż dziesięć goli. Więcej wykorzystali gospodarze i zgarnęli całą pulę.

IV Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2010/2011: KS Ryglice – Westovia Tarnów 6-4
Bramki: Filip Jaje, Filip Maciaszek, Kacper Miśkiewicz, Oskar Klimek