Spadek w tabeli pomimo kolejnych zwycięstw

0

Dwie kolejki w jednym dniu i znów dwa zwycięstwa, które jednak nie wprawiły nas w zachwyt. W pierwszym spotkaniu ze Sport Activ wygraliśmy 6-1 po golach Witolda Szczurka, Pawła Kukusia, Marka Nalepki (zdj) i trzech Kamila Pawlaka. W bramce świetnie interweniował Paweł Kasprzyk, który jednak raz był zmuszony do kapitulacji. W drugim spotkaniu również strzeliliśmy sześć bramek, lecz straciliśmy aż cztery w konfrontacji z Panoramą GSM. W dodatku uraz Pawła Żaby okazał się na tyle dotkliwy, że w tym spotkaniu nie wystąpił. Jego miejsce zajął Robert Kozioł, który ma za sobą występy w Westovii U-18. Debiut w Lidze Letniej został okraszony golem, po dwie bramki dołożyli jeszcze Kamil Pawlak i Witold Szczurek, oraz jedną Marek Nalepka. W obu meczach wystąpił również Artur Koza. Te wyniki jednak sprawiły, że nasi najgroźniejsi rywale w tych rozgrywkach wyprzedzili nas w tabeli strzelając większą ilość bramek.

 

Westovia Okna Pawłowski – Sport Activ 6-1
Westovia Okna Pawłowski: Paweł Kasprzyk, Marek Nalepka, Witold Szczurek, Paweł Żaba, Artur Koza, Paweł Kukuś, Kamil Pawlak.

Westovia Okna Pawłowski – Panorama GSM 6-4
Westovia Okna Pawłowski: Paweł Kasprzyk, Marek Nalepka, Witold Szczurek, Robert Kozioł, Artur Koza, Paweł Kukuś, Kamil Pawlak.

Dodaj komentarz