To jeszcze nie jest koniec zmagań na hali

Dość zaskakująca informacja dotarła do nas z TOZPN i rozgrywki na hali będą miały swój ciąg dalszy, a po raz czwarty zostanie rozegrana eliminacja Ligi Orlików i Ligi Żaków. Najbardziej zapracowana jednak w tym okresie jest grupa trenera Bartłomieja Kryczka, rocznik 2008. Oni bowiem mają napięty harmonogram w marcu poprzez turnieje. Jedynie młodziki mają spokojniejszy okres i mogą się przygotować do rundy rewanżowej Ligi Młodzików i Deichmann Cup.

Zajęcia na hali odbywać się będą do końca marca, a po Świętach Wielkanocnych przechodzimy na otwarte boiska. harmonogram będzie podany niebawem.

__________________________________________________________

Młodziki – 2003/2004 – trener Bartłomiej Klepacki

od 16 kwiecień – Deichmann Cup (tylko rocznik 2005)
od 24 kwiecień – II Liga Młodzików –/projekt terminarza/

Treningi: HALA JASKÓŁKA
poniedziałek – godz. 17:00 – 18:00
środa – godz. 19:30 – 20:30

__________________________________________________________

Orliki – 2005 – trener Konrad Fryś

5 marzec – Hala Skrzyszów – Turniej o Puchar Burmistrza – grupa B: LUKS Skrzyszów 2006, Westovia, LKS Łęgovia, LKS Szynwałd oraz grupa A: LUKS Skrzyszów 2005, Czarnovia, KS Łękawica, LKS Ładna.
9.32 B LUKS SKRZYSZÓW 2006 – WESTOVIA TARNÓW
10:36 B WESTOVIA TARNÓW – LKS SZYNWAŁD
11:56 B WESTOVIA TARNÓW – LKS ŁĘGOVIA
półfinały i o miejsca
14:30 Zakończenie turnieju

5 marzec – 9:30-11:00 – Ciężkowice Hala Sportowo-Widowiskowa – grupa II: Westovia 2005, Unia Tarnów 2005,  Wolania Wola Rzędzińska, Ciężkowianka II

Treningi: HALA SP 23 – os. Legionów
wtorek – 19:45 – 21:00
czwartek – 19:45 – 21:00

__________________________________________________________

Orliki – 2006 – trener Paweł Kasprzyk 

5 marzec – godz. 11:00 – 12:30 – Halowa Liga Orlików, Hala Ciężkowice (Ciężkowianka III, MOSiR Tuchów, Szynwałd) – grupa pierwsza
5 marzec – godz. 12:30 – 14:00 – Halowa Liga Orlików, Hala Ciężkowice (MOSiR Tuchów, Wolania Wola Rzędzińska II, LUKS Nike Olszyny) – grupa druga

Treningi: HALA SP 23 – os. Legionów
wtorek – 18:45 – 20:00
czwartek – 18:45 – 20:00

__________________________________________________________

Żaki – 2007 – trener Marek Nalepka

12-13 marzec – godz. ? – Halowa Liga Żaków – IV edycja (szczegóły wkrótce)

Treningi: HALA TOSiR, ul. Krupnicza
poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00
środa – godz. 17:00 – 18:30

__________________________________________________________

Żaki – 2008 – trener Bartłomiej Kryczek 

5 marzec – godz. 9:00 – Turniej Unia Tarnów „O Czarną Jaskółkę” (Unia Tarnów, Westovia Tarnów, LKS Zgłobice, MGAS Radłovia, FA Dąbrowa Tarnowska, LKS Wierzchosławice-Ostrów, Dream Team Bochnia, UKS Orlik Dębno, Elita Brzesko)

* czas trwania meczu: 10 MINUT
* ilość zawodników na boisku: 6 + BRAMKARZ
* boisko 40 m x 30 m (z bocznymi bandami), bramki 2m x 5m

9:00 Unia Tarnów – Westovia Tarnów
9:50 Westovia Tarnów – LKS Zgłobice
10:30 Westovia Tarnów – Elita Brzesko
11:10 Westovia Tarnów – FA Dąbrowa Tarnowska
11:50 Westovia Tarnów – Dream Team Bochnia
12:30 Westovia Tarnów – LKS Wierzchosławice-Ostrów
13:30 Westovia Tarnów – UKS Orlik Dębno
13:50 Westovia Tarnów – MGAS Radłovia

12 marzec – godz. 9:00 – Turniej FA Dąbrowa Tarnowska (Korona Kielce, TAP Tarnów, Westovia Tarnów, ABC Bochnia, FA Kraków, FA Dąbrowa Tarn.)

* czas gry 16 min bez przerwy
* system 4 zawodników + bramkarz
* ilość zawodników w zespole 20 osób – ( 2 drużyny) + 2 trenerów
* każdy zawodnik otrzymuje medal, drożdżówkę, sok ROKO, zwycięzcy Ligi Europy i Ligi Mistrzów – Puchar, serwis kawowy z ciastkiem dla rodziców – gratis
* wpisowe 2x 200 zł (2 drużyny)

12-13 marzec – godz. ? – Halowa Liga Żaków – IV edycja (szczegóły wkrótce)

19 marzec – godz. 9:00 – Turniej Koszyce Wlk. – 6 zespołów – turniej towarzyski

Treningi: HALA TOSiR, ul. Krupnicza
poniedziałek – godz. 16:30 – 18:00
środa – godz. 17:00 – 18:30

__________________________________________________________

Skrzaty – 2009 – trener Damian Chudyba

4 marzec – godz. 17:30 (piątek) – Hala SP 1, ul. Reymonta 30 – mecz towarzyski z AP Tarnów
10 marzec – godz. 18:00 (czwartek) – Hala SP 1, ul. Reymonta 30 – mecz towarzyski z Metal Tarnów

Treningi: HALA TOSiR, ul. Krupnicza
sobota – godz. 16:00 – 17:30 (z wyjątkiem 5 i 12 marca!)
19 i 26 marzec – trening

Przyjaciele Klubu

Zapraszamy do sklepu



Kalendarz

Sierpień 2021
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Statystyki

stat4u