Udany poniedziałkowy wieczór Westovii

Tak jak w tytule można nazwać poniedziałkowy wieczór, gdyż obydwie drużyny Westovii wygrały swoje bardzo ważne spotkania. A jeszcze bardziej cieszy to, iż w obydwu przypadkach nie dysponowaliśmy pełnym, optymalnym składem. Westovia Okna Pawłowski oprócz dwóch tutynowanych zawodników dysponowała czterema młodzieżowcami, w tym trójka znich towojcik szesnastolatkowie. To właśnie oni zagrali koncertowo, a pierwszą bramkę z drużyną Spaw-Mar zdobył Kamil Kubis. Tomasz Sanok, Czy Kamil Kociara wykazywali się ambicją, Paweł Kasprzyk świetnymi interwencjami, a w obwodzie był jeszcze Artur Koza. Jednak swoje dwie minuty miał Filip Wójcik (zdj), który popisał się hattrickiem i wybił rywalom z głowy marzenia o punktach w tym spotkaniu. Cieszy też fakt, że ta drużyna zaliczana jest do ścisłej czołówki, a jej barw bronią Marek Nalepka i Paweł Bargiel, którzy są przecież powiązani z Westovią.

Westovia Okna Pawłowski – Spaw-Mar 4-0
Michał Kubis, 3x Filip Wójcik

Westovia Okna Pawłowski
Paweł Kasprzyk, Artur Koza, Kamil Kociara, Michał Kubis, Filip Wójcik, Tomasz Sanok oraz Ireneusz Warecki.

szczurekNasza druga drużyna do spotkania z Relaxem z pewnością przystąpiła w roli faworyta, lecz niepełny skład nie stawiał nas w takiej dogodnej sytuacji jak mogłoby się to wydawać. Szybka bramka jaką na początku spotkania zdobył doświadczony Artur Koza pozwoliła na spokojne prowadzenie spotkania, lecz to nie wystarczyło i przeciwnik zdołał wyrównać. Później znowu zdobyliśmy bramkę na 2:1, a jej autorem był powracający na tarnowski parkiet Witold Szczurek (zdj), ale znów przeciwnik wyrównał i zrobiło się nerwowo. Po raz kolejny jednak Artur Koza wpisał się na listę strzelców, a później uczynił to jeszcze Mariusz Żaba i to my mogliśmy się cie szczyć z trzech punktów, choć Relax w samej końcówce zmniejszył rozmiary porażki. Po dłuższej przerwie do grania powrócił Mateusz Kaniewski, czyli popularny Epsik, a w bramce dobrze spisywał się Krzysztof Michałek.

Westovia II Cerber – Relax Zaczarnie 4-3
2x Artur Koza, Witold Szczurek, Mariusz Żaba

Westovia II Cerber: 
Krzysztof Michałek, Artur Koza, Mariusz Żaba, Witold Szczurek, Grzegorz Kukuś, Mateusz Kaniewski oraz Paweł Kasprzyk, Maciej Wójtowicz, Przemysław Barnaś.