Westovia wygrywa MTLF U-18

W przedostatniej kolejce Westovia zapewniła sobie tytuł mistrzowski w Młodzieżowej Tarnowskiej Lidze Futsalu U-18 o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa. Pewne było, że nie można się potknąć, gdyż inne drużyny tylko na to czyhały. Jak się okazało dwa mecze jakie miała rozegrać to rywale najpierw z Pogoni nie stawili się na zawody, a DeBoom zagrało wwybraniec okrojonym składzie i gdy na tablicy widniał wynik 8-0 to rywale nie byli w stanie kontynuować dalszej gry, co spowodowało, że do rozegrania pozostał już tylko jeden mecz, a przewaga nad najgroźniejszym rywalem wynosi 3 punkty i lepszy bezpośredni pojedynek.

Coraz lepiej radzi sobie drużyna U-16, która pokonała 5-1 KS Zieloni i awansowała na 4 miejsce. Bramki w tym meczu zdobywali 2x Patryk Pelczar, Mateusz Taraszka i 2x Szymon Gwiazda, ale świetnie w bramce spisywał się Bartłomiej Wybraniec (zdj).

W U-14 Westovia dwukrotnie mierzyła się towarzysko z Alumax Śmigno notując porażkę, a następnie wygraną. Dwie bramki w drugim meczu zdobyła Martyna Kaleta.