Udany powrót do ligi wojewódzkiej

Po krótkiej przerwie, w Małopolskiej Lidze Trampkarzy znów można dostrzec drużynę Westovii. Tym razem inauguracja wypadła pomyślnie i w pierwszych derbach Westovia pokonała Unię Tarnów.

„Wynik meczu nie oddaje wydarzeń na boisku. Pierwsza połowa zdecydowanie całkowicie zdominowana przez nas, prócz 2 bramek dużo niewykorzystanych sytuacji, w tym sam na sam Piotrka Srebro, czy rzut karny przestrzelony przez Nikodema Osike. Druga połowa również pod kontrolą ale bramka gospodarzy zaczarowana. Akcje zarówno jednym skrzydłem, czy drugim, jak również w ataku pozycyjnym przez środek boiska mogły się podobać, lecz szwankowało wykończenie. Przeciwnik bardzo rzadko przechodził na naszą połowę, ale jak już to zrobił, to zakończyło się celnym strzałem i od razu bramka kontaktowa. Pod koniec meczu strzelamy bramkę na 3-1 po bardzo ładnej zespołowej akcji. Nie mija minuta i Unia Tarnów oddaje drugi celny strzał i znów bramka. Brawa dla chłopaków ponieważ dzień wcześniej wrócili z ciężkiego obozu sportowego. Parę osób zabrakło, co tylko świadczy o szerokiej kadrze. Zasłużona wygrana i teraz chłopcy wracają do pracy gdyż za tydzień kolejne derby z Tarnovią” – komentował po meczu trener Krzysztof Krauze.

II Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2010: Unia Tarnów – Westovia Tarnów 2-3
Bramki: 2x Nikodem Osika, Tomasz Wojciechowski