Udział żaków w trzech turniejach

TOZPN zaplanował trzecią serię Ligi Małych Orłów w kategorii żak na nowej, zmodernizowanej Arenie Jaskółka Tarnów. Tu wystąpiły dwa zespoły, a nich chłopcy z rocznika 2012 zaczęli dość pechowo od porażki z Błękitnymi 2-3 tracąc bramkę w ostatnich sekundach meczu. Następnie wygrali z Ładną 8-4, a na końcu zremisowali z UKS Pleśna 2-2. Każde możliwe rozstrzygnięcie to fajny materiał dla trenera i mógł ze swoimi adeptami porozmawiać o frapujących zagadnieniach podczas zawodów. Dwóch zawodników, tj. Benjamin Wojtarowicz i Adam Kubis, wspierali wcześniej zawodników rocznika 2011, a ten drugi popisał się golem z dystansu. Swojego pierwszego gola w oficjalnych zawodach zdobył też Andrzej Stefański, a ich drużyna rywalizowała z Błękitnymi, Dunajcem Zakliczyn i Unią Tarnów.

Pozostała część zawodnik z rocznika 2011 wzięła udział w turnieju piłkarskim rozgrywanym w Dąbrowie Tarnowskiej i trzeba jasno powiedzieć, że nie były to dobre zawody. Dwóch snajperów Bartłomiej Górski i Jakub Robak z uporem maniaka starali się indywidualnie ogrywać rywali i walczyli między sobą o koronę króla strzelców. Odbiło się to mocno na całej drużynie, gdyż zabrakło nie tylko podań, ale też zaangażowania całego zespołu, aby walczyć o wspólne dobro. Dodatkowo Stanisław Kozik nabawił się urazu i nie mógł dać z siebie maksimum możliwości, choć i tak zdobył dwa gole.

Westovia 2012: Antoni Kłęk, Adam Habel, Adam Kubis, Miłosz Drewko, Filip Kukla, Kryspin Mleczko, Szymon Banach, Szymon Szynal, Franciszek Ogonowski, Benjamin Wojtarowicz, Piotrek Gryboś.

Westovia 2011: Nikodem Miłkowski, Stnisław Kozik, Jakub Baran, Jakub Robak, Bartłomiej Górski, Kacper Pilarski, Tymon Brzeski, Andrzej Stefański, Kamil Witek, Jakub Kargul i Mikołaj Kleparski.