W drodze na szczyt

W dniach 8-10.03 2024 odbył się Turniej Rado Resort W Drodze na Szczyt w Woli Chorzelowskiej z udziałem drużyn z całej Polski z wielu województw przeznaczony dla rocznika 2010 ( trampkarze). Drużyny grały systemem każdy z każdym. Westovia Tarnów 2010 wygrała cały turniej wygrywając wszystkie mecze w turnieju. Przez te dni dni drużyna prezentowała bardzo wysoki poziom, strzelając 51 bramek i tylko 3 tracąc! Dodatkowo Najlepszym Bramkarzem Turnieju został uznany nasz zawodnik Tomek Wantuch, a najlepszym Strzelcem Turnieju również nasz zawodnik Oktawian Zawadzki.

Westovia – Team Przecław 2-0 (Łącki, Zawadzki)
Westovia – SMS Rzeszów 3-1 (Zawadzki, Średniawa, Kwatyra)
Westovia – Królewscy Jedlnia 12-0 (4x Mierzwa, 2x Osika, 2x Zawadzki, 2x Średniawa, Postawa, Srebro)
Westovia – BKS Biłgoraj 5-1 (5x Zawadzki)
Westovia – Powiślanka Lipsko 12-0 (3x Średniawa, 3x Mierzwa, 3x Postawa, Srebro, Turak, Zawadzki)
Westovia – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 10-0 (2x Mierzwa, 2x Postawa, 2x Osika, 2x Zawadzki, Wojciechowski, Turak)
Westovia – Plon Kawęczyn 4-1 (2x Średniawa, Kwatyra, Zawadzki)
Westovia – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski II 3-0 (Osika, Miśkiewicz, Brożek)

„Drugi raz jesteśmy już na tym Turnieju i znów zajmujemy miejsce w czołówce. Na jesieni było to 2 miejsce, a teraz chłopcy podeszli bardzo profesjonalnie do każdego meczu i zdobyli zasłużone 1 miejsce. Brawa dla nich, gdyż każdy mecz był pod nasza kontrola, zawodnicy od początku do końca wykonywali założenia nakreślone w pierwszym dniu turnieju. Bardzo ofensywny styl gry poprzedzony szybkim odbiorem piłki spowodował, skąd tak duża ilość strzelonych bramek. Cieszy również mądra i solidna gra w obronie całej drużyny i mała ilość straconych bramek w tym 2 z karnego a 1 to samobójcza. Zostały 2 tygodnie do pierwszego meczu ligowego. Za tydzień ostatni sparing Trójmecz Westovia 2010,Westovia 2009 i Stal Mielec 2010” – skomentował po turnieju trener Krzysztof Krauze.

Westovia 2010: Wantuch, Wojciechowski Bartosz, Ruciński, Niewola Oliwier, Niewola Igor, Łącki, Turak, Wojciechowski Tomasz, Średniawa, Zawadzki, Osika, Kwatyra, Brożek, Postawa, Srebro, Miśkiewicz, Mierzwa.