Wszystkie partie rozegrane

Cztery drużyny młodzików znów wyszły na boisko, by uczyć się gry, a wszystkie partie zostały rozegrane. Powodów do radości pod względem wyników nie było zbyt wiele, ale z pokorą trzeba przyjąć taką sytuację i dalej podnosić swoje umiejętności. W III lidze rywalem była drużyna Błękitni/Metal Tarnów i choć sytuacji było sporo, to w tym dniu nie udało się ani raz pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. Nawet rzut karny został zmarnowany, a rywal z kolei dwukrotnie wykorzystał inny stały fragment gry, gdzie okazje z rzutu rożnego dwukrotnie zdołał zamienić na gole.

III Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2009: Błękitni/Metal Tarnów – Westovia Tarnów 2-0

_________________________________

Absencja dwóch liderów w meczu z Pogorią Pogórska Wola okazała się zbyt dużym osłabieniem dla młodzików z rocznika 2010. Trener jednak nie chciał szukać zawodników z innych grup naszego klubu, a szansę gry w dłuższym wymiarze czasowym otrzymali pozostali zawodnicy. Rywale nie zaskoczyli taktyką, gdyż pod własną bramką nie szukali rozwiązań, a starali się oddalić zagrożenie. W ofensywie dalekie zagranie za linię obrony plus skuteczność i aż pięć razy mogli się cieszyć z bramek. Na pocieszenie tuż przed zakończeniem spotkania na listę strzelców wpisał się Tomasz Brożek.

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2010: Westovia Tarnów – Pogoria Pogórska Wola 1-5
bramki: Tomasz Brożek

_________________________________

Także rocznik 2011 przystąpił do swoich gier, a pierwsza drużyna mierzyła się z równie niepokonanym zespołem z Rzepiennika Strzyżewskiego. Była to iście wymiana ciosów zakończona happyendem. Najpierw wynik otworzył Stanisław Kozik, ale rywal doprowadził do wyrównania. Gol Jakuba Robaka jeszcze szybciej znalazł ripostę, a także znaleźli odpowiedź na trafienie Bartłomieja Górskiego. Bohaterem meczu został Nikodem Cisło i na jego strzał nie było już odpowiedzi, a tarnowianie cieszyli się z utrzymania pozycji lidera. Po drugiej stronie znajduje się druga drużyna i szuka wciąż swojej pierwszej bramki. Rywal z Łękawicy był mocniejszy, co nie dziwi, ale dla naszych zawodników jest to nauka gry, a wkrótce walory fizyczne przestaną mieć aż takie duże znaczenie.

V Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2011: Westovia Tarnów – Rzepiennik Strzyżewski 4-3
bramki: 2x Miłosz Wagnerowski, Jakub Robak, Kamil Witek, Nikodem Cisło, Dawid Narkiewicz

Westovia 2011 II: KS Łękawica – Westovia Tarnów 12-0