Wychowankowie pokazali się z dobrej strony

Dwa mecze zostały rozegrane w środku tygodnia i obydwa wygrali przeciwnicy. W obu tych spotkaniach wystąpili nasi wychowankowie, którzy pokazali się z dobrej strony i byli kluczowymi postaciami swoich drużyn, walnie się przyczyniając do wygranych swoich zespołów. Jakub Nędza w trampkarzach i Marek Dobrowolski w młodzikach mogli więc cieszyć z punktów na boisku.

Trampkarze zagrali dobre spotkania i od początku stwarzali dogodne okazje do zdobycia gola. Niestety, ale w parze z grą nie wystąpiła skuteczność, a ta z kolei była domeną gospodarzy. Gdy już padły to rywal miał przewagę, którą nie udało się zniwelować. Ważne jednak, że gra drużyny była dobra i wkrótce efekty przyjdą.

I Liga Trampkarzy: tabela i wyniki
Wolania Wola Rzędzińska –  Westovia Tarnów 6-3
bramki: 2x Eryk Giża, Dawid Kaczmarczyk

_________________________________

Mecz z Fundacją Górnik nie mógł się gorzej rozpocząć, bo od utraty gola już w pierwszej akcji. Gra zespołu młodzików była szarpana, brak spójności i tylko indywidualne akcje pozwalały stworzyć zagrożenie pod bramką przeciwnika. Można wziąć pod uwagę, że zawodnicy Westovii są o rok młodsi od rywali, ale mimo wszystko nie było to dobre spotkanie w wykonaniu zawodników rocznika 2011. Przeciwnik w międzyczasie zdobył drugiego gola, w w końcówce podwyższył dwoma trafieniami.

II Liga Młodzików: tabela i wyniki
Fundacja Górnik 20 Tarnów –  Westovia Tarnów 4-0