Z wizytą w Żabnie

Na Turniej Żak MLKS Polan Żabno w sobotnie przedpołudnie wybrało się dziesięciu zawodników. Niepewna pogoda nie przeszkodziła nam w rywalizacji na wysokim poziomie, a rozegrali bardzo intensywny turniej na boisku Polanu Żabno. Tym razem piłkarskie doświadczenie wymieniliśmy z drużynami: Polan Żabno, Termalica Bruk Bet Nieciecza, Olimpijczyk Szczurowa, Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska, Puszcza Niepołomice, Zryw Królówka i AP Wierzchosławice.

Wiele minut gry to wiele okazji do konstruowania akcji, stworzenia dogodnych sytuacji strzeleckich i interwencji bramkarskich. To wszystko dziś wychodziło naszym chłopcom znakomicie. W większości spotkań musieliśmy się zmierzyć z zawodnikami z rocznika 2015, była to znakomita lekcja dla naszych chłopców. Uśmiechy trenerów idealnie obrazują dzisiejsze zadowolenie z postawy naszych piłkarzy.

Dzisiejszymi zwycięzcami pucharów zostali: Fabi Płaksej i Eman Fryś. Gratulujemy!

Westovia 2016: Eryk Patynowski, Antoni Nowak, Eman Fryś, Fabian Płaksej, Fabian Molecki, Olek Gacoń, Bartosz Piórko, Gabriel Sokołowski, Franciszek Warzecha, Sebastian Kloc.