Bardzo dobre widowisko dla koneserów

W II lidze wojewódzkiej pojedynek w Niecieczy z Termalica Bruk Bet Nieciecza miał miejsce w środę. Obydwa zespoły do tej pory nie doznały porażki i stawką był fotel lidera. Z tej potyczki gospodarze wyszli zwycięsko aplikując cztery gola, a Westovia opowiedziała jednym. Tym samym, Bruk-Bet Nieciecza przewodzi stawce II ligi wojewódzkiej.

Mecz w którym spotkały się dwie drużyny bez porażki, nastawione na ofensywa grę. Bardzo dobre widowisko dla koneserów piłki, ustawienie taktyczne, budowanie akcji, obrona wysoka i niska. Widać, że te elementy, jedna i druga drużyna miała bardzo dobrze opanowane, dlatego w całym meczu ciężko było znaleźć słaby punkt w zespole jednym jak i drugim. Każdy liczył na błąd, a tych błędów moja drużyna zrobiła więcej, które kosztowały nas bramki. Pierwsze 15 minut perfekcyjne w naszym wykonaniu, drużyna Bruk-Betu zepchnięta do mocnej defensywy, ale sobie z tym dobrze radziła. Paradoks taki, że te 15 minut kończy się bramką dla Termaliki. Później się gra wyrównała i raz gospodarze prowadzili grę na połowie naszej, a raz to Westovia robiła to samo na połowie przeciwnika. Do przerwy 2-1. Po przerwie próbowaliśmy atakować różnymi sposobami, ale Termalica pokazała dziś nam, jak umiejętnie się bronić, przetrwać i zaatakować. Bardzo cenna lekcja dla naszych chłopaków. Zagrali bardzo dobre zawody, ale wiedzą, że stać ich na więcej. Szybka rehabilitacja już czeka nas w niedzielę w Jabłonce z miejscowa Orawą. – opisywał trener Krzysztof Krauze.

II Liga Wojewódzka Trampkarzy: tabela i wyniki
Westovia 2010: Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Westovia Tarnów 4-1
Bramki: Nikodem Osika