Bardzo dobre zawody trampkarzy

Spotkanie z Dunajcem Mikołajowice w ramach III ligi trampkarzy TOZPN miało się odbyć pierwotnie w pierwszej kolejce, ale ze względu na wakacyjny okres, przeniesiony został z sierpnia na wrzesień. Mecz został rozegrany w środę i od początku przewaga gospodarzy była bardzo widoczna. Ta przewaga Westovii została udokumentowana dopiero po kwadransie gry, a jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Mariusz Pawłowski. Dla niego była to pierwsza bramka w tej kategorii. Tak samo można powiedzieć o drugim strzelcu, czyli o Bartłomieju Zielińskim, który w tym pojedynku zdobył dwa trafienia. Natomiast Kacper Oleksy zdobył w ogóle swojego pierwszego gola w barwach Westovii, a stało się to w ostatnich minutach, po pięknym rajdzie i asyście Tomasza Czapnika. Ten doświadczony kapitan również cieszył się ze zdobyczy, kiedy to wykorzystał rzut wolny. Oprócz nich celnymi strzałami popisywali się Sebastian Koza, Jakub Soja, Dawid Słota, Daniel Wójtowicz i dwukrotnie Karol Bednarz.

Westovia Tarnów – Dunajec Mikołajowice 11:0 (5:0)
Bramki: Mariusz Pawłowski, Bartek Zieliński 2x, Sebastian Koza, Tomasz Czapnik, Jakub Soja, Karol Bednarz 2x, Dawid Słota, Kacper Oleksy, Daniel Wójtowicz.

Westovia: Kacper Srebro, Oliwier Piwowarczyk, , Adam Kaczka, Bartłomiej Świder,Tomek Czapnik, Jakub Soja, Patryk Mleczko, Dawid Słota, Daniel Wójtowicz, Sebastian Koza, Igor Poznański, Karol Bednarz, Michał Radzik, Mariusz Pawłowski, Adrian Kużdżał, Kacper Oleksy, Wiktor Cegliński, Bartek Zieliński.