Budujemy boisko na ul. Wojska Polskiego

Od wczoraj oficjalnie została podana pełna lista propozycji do Budżetu Obywatelskiego 2015. Dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do wcześniejszego naszego projektu, gdzie wywalczyliśmy modernizację boiska na os. Legionów, którego budowa niebawem ruszy. To jednak nie jest koniec naszym marzeń i planów. Tym razem staramy się, by na istniejącym obiekcie przyl. Wojska Polskiego 14bo2015-2 powstało boisko z prawdziwego zdarzenia. Według wstępnego planu zmodernizowana zostanie murawa, a całość będzie ogrodzona. Oprócz płyty boiska pojawi się również trybuna, piłkochwyty, mały parking i „budynek”, a dokładniej kontener, do którego doprowadzona zostanie woda i prąd.

Numer projektu: 22         karta do głosowania: pobierz

Zachęcamy wszystkich do aktywnego zbierania głosów i oddawania ich podczas treningów do trenera Artura Kozy. Dla najbardziej aktywnych dzieci/rodziców przewidziane są nagrody.

Poniżej prezentujemy zasady i regulamin konkursu

Uczestnikiem konkursu może być każdy zawodnik UKS „WESTOVIA” Tarnów

Zbieranie głosów trwać będzie do 11 czerwca 2014

Każde młody zawodnik otrzyma tzw. „pakiet startowy”, który zawierać będzie:

 • List do rodziców
 • Regulamin konkursu
 • 15 kart do głosowania

Pakiety będą wydawane od przyszłego tygodnia przy okazji zajęć treningowych przez opiekunów i trenerów poszczególnych grup wiekowych.

Kod projektu zostanie podany do wiadomości 27 maja przy ogłoszeniu listy projektów, a oficjalne głosowanie rozpocznie się od 4 czerwca.

W związku z tym, prosimy o niewypełnianie pola kod projektu oraz o wpisywanie daty w przedziale 04 czerwiec do 11 czerwiec 2014.

 

Więcej informacji nt. naszego projektu będzie można uzyskać od 27 maja 2014 na naszej stronie www.westovia.pl

 

Skrócony regulamin konkursu:

      I.        Uczestnicy konkursu

Udział w konkursie oznacza akceptację warunków – regulaminu

 1. W konkursie mogą brać udział wszyscy zawodnicy UKS WESTOVIA

 

    II.        Procedura przekazywania głosów

 

 1. Wypełnione i podpisane karty do głosowania należy przekazywać na bieżąco bezpośrednio swoim trenerom przed treningiem najpóźniej do 10 czerwca 2014
 2. Trenerzy sprawdzają prawidłowość wypełnionych kart i odnotowują przekazaną ilość głosów przy danym zawodniku na liście.
 3. Trenerzy przekazują zbiorczo głosy od zawodników ze swojej grupy do osoby koordynującej prowadzenie konkursu, która będzie odpowiadała za bezpośrednie ich złożenie w Urnie Urzędu Miasta.
 4. Osoba koordynująca będzie prowadzić dodatkowo zestawienie z wykazem wszystkich  grup wiekowych

 

   III.        Nagrody

 

 1. Każdy trener – opiekun z danej grupy wiekowej prowadzi wykaz swoich zawodników, na podstawie której ustalony będzie końcowy ranking oddanych głosów uczestników konkursu
 2. Dla nagród za miejsca od 1 do 10 wymagane jest przekazanie co najmniej 30 podpisanych kart do głosowania
 3. Dla nagród od 11 do 30 wymagana wymagane jest przekazanie co najmniej 20 głosów
 4. Nagrody indywidualne za miejsca od 1 do 10:

Zestaw piłkarski – koszulka z unikalnym logotypem UKS WESTOVIA (dodatkowo będzie posiadała napis z tyłu na plecach) , spodenki, getry (każdy zestaw będzie posiadał również swój nadany nr)

 1. Nagrody indywidualne za miejsca od 11 do 30:

(do uzgodnienia)

 

  IV.        Ważne głosy

 

 1. W  głosowaniu brać mogą udział tylko mieszkańcy Tarnowa od 18 roku życia (oddawać głosy można poprzez karty do głosowania lub przy użyciu Tarnowskiej Karty Miejskiej w wersji Premium)

 

 1. Mieszkańcy Tarnowa od 16 do 18 roku życia mogą oddać głos tylko przy użyciu Tarnowskiej Karty Miejskiej w wersji Premium

 

 1. Można głosować tylko na jeden projekt oddając jeden głos (w innym przypadku głos będzie nieważny)

 

 1. Data wpisana na karcie do głosowania powinna być zaznaczona jako dzień od 4 do 11 czerwca 2014