Dobre wieści z ostatnich gier

Przed meczem juniorów młodszych z Unią Niedomice drużyna Westovii była faworytem, ale mecz zakończył się zanim on się zaczął. Rywal przyjechał zdekompletowaną kadrą i zapowiedział, że tylko stać ich będzie na rozegranie jednej połowy i tak też było. Ciężko było więc zawodnikom Westovii o pełną koncentrację, a gra była po prostu słaba. Drużyna gospodarzy w 23 minucie zastosowała wszystkie zmiany, by każdy zawodnik mógł poczuć przez chwilę warunki boiskowe. Stwarzane sytuacje były mało skuteczne, a wynik otworzył Adrian Kochniarczyk po efektownym wejściu z drugiej linii. Drugą bramkę pod koniec gry zdobył Sebastian Koza, który popisał się sprytnym strzałem z rzutu wolnego.

Juniorzy Młodsi: Westovia – Unia Niedomice 2-0 -> 3-0
Bramki: Adrian Kochniarczyk, Sebastian Koza
_________________________________

Mecz z Górnikiem Tarnów był formą rewanżu, a w pierwszym meczu lepsi byli rywale. To oni także byli faworytem spotkania, ponieważ grali tym razem jako gospodarze, a w dodatku mieli już zapewniony awans do małopolskiej ligi. Mimo to, Bartłomiej Zieliński wpisał się na listę strzelców jako pierwszy i wynik długo się utrzymywał. Mógł on też zdobyć drugiego gola, ale nie zdołał trafić w światło bramki w pojedynku 1×1 z bramkarzem. Nie udało się jednak utrzymać tego prowadzenia, a mecz zakończył się remisem, który przybliża zespół Westovii do zajęcia drugiego miejsca na koniec rozgrywek.

Trampkarze: Górnik Tarnów – Westovia 1-1
Bramki: Bartłomiej Zieliński
_________________________________

Ostatni mecz w sezonie rozegrali zawodnicy z rocznika 2009 i głównym tematem było koszone boisko tuż przed meczem, a w wyniku tego część boiska była skoszona, druga nie. Ta dekoncentracja spowodowała, że gospodarze objęli prowadzenie na początku spotkania. Dopiero z czasem sytuacja nabierała spodziewanego scenariusza i po dośrodkowaniu Adriana Skrobisia bramkę zdobył Kuba Nędza. On także podwyższył wynik po indywidualnej akcji. Wynik podwyższył Franciszek Jochym. Po składnej akcji zakończonej prostopadłym zagraniem od Skrobisia i w sytuacji sam na sam z bramkarzem Fryta strzelił bramkę. Po przerwie trochę zmian, bliski zdobycia bramki był Filip Fołta, który po dobrym uderzeniu trafił jednak w poprzeczkę. Kolejnego gola zdobył Kornel Dychus po indywidualnej akcji z prawej strony, gdzie lobem pokonał bramkarza. W ostatniej akcji meczu wynik podwyższył Piotr Kuczek, który w zamieszaniu w polu karnym zdołał oddać strzał i zdobyć bramkę.

Młodziki 2009: Orzeł Zbylitowska Góra – Westovia 1-5
Bramki: 2x Jakub Nędza, Kornel Dychus, Franciszek Jochym, Piotr Kuczek