Eliminacje turnieju o Puchar Prezesa PZPN

Do rozgrywek turnieju o Puchar Prezesa PZPN zostały zgłoszone dwa zespoły, Westovia 2009 i Westovia 2010. W sobotę swoje zmagania rozpoczęli ci młodsi, a pierwszy mecz był mocno ospały. Zawodnicy zanim zdążyli się przyzwyczaić do panujących warunków to stracili pierwsze gole. Błękitni w tym meczu wykorzystali swoją dobrą formę i brak bramkarza, dzięki czemu pewne wygrali ten pojedynek. Dwa następne już zagraliśmy o wiele lepiej, co dało remis z AP Wierzchosławice i wygraną z KS Łękawica. Na listę strzelców wpisali się: Tymon Piwowarczyk, Arkadiusz Podsiadło, Bartłomiej Rępała, Szymon Mazur, Bartosz Wałach.

Westovia 2010: Piotr Srebro, Paulina Rudnicka, Szymon Mazur, Bartłomiej Rępała, Tymon Piwowarczyk, Arkadiusz Podsiadło, Tomasz Brożek, Bartosz Wałach.

W niedzielę zagrali starsi koledzy, ale na skutek absencji kilku podstawowych zawodników, ich rolę przejęli zawodnicy z rocznika 2010. Mimo osłabienia, dwa remisy sprawiają, że humory zawodników były bardzo dobre.

Westovia 2009: Karol Kot, Tymon Piwowarczyk, Arkadiusz Podsiadło, Nikodem Malinowski, Michał Strojek, Jakub Malec, Robert Zakulec, Mikołaj Witek.