Finały w Mielcu 1-3 marca, el. w Krakowie za tydzień

Zgodnie z regulaminem podanym przed rozgrywkami, finały Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16 miały się odbyć w dniach 9-10 marca 2013 r. w Mielcu. Organizator został ten sam, lecz termin turnieju finałowego został przeniesiony o tydzień wcześniej. Żadna z drużyn nie została o tym wcześniej poinformowana, co komplikuje sytuację kadrową w Westovii U-16. Treść oficjalnej wiadomości, jaką Klub otrzymał umieściliśmy pod spodem.
Westovia ma jednak już awans zapewniony i występ w ostatnim turnieju eliminacyjnym będzie tylko dokończeniem dzieła i chęcią utrzymania pierwszej pozycji w tabeli.
IV turniej eliminacyjny odbędzie się w Krakowie na hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego ul. Sobieskiego 9.Turniej będzie rozegrany w dniu 16 lutego 2013 roku.

Początek turnieju o godzinie 13.00. Harmonogram turnieju.
13.00 UKS Sprinter Kłaj – AF Hesed
13.45 UKS Sobek – UKS Westovia
14.30 UKS Westovia – AF Hesed
15.15 UKS Sobek – AF Hesed
16.00 UKS Sprinter Kłaj – UKS Westovia
16.45 UKS Sobek – UKS Sprinter Kłaj

Spotkanie organizacyjne sędziów oraz kierowników drużyn odbędzie się o godzinie 12.40.

Treść wiadomości email:
„W związku z pojawieniem się na stronie www.futsalmmp.pl artykułu poświęconego turniejowi finałowemu MMP U-16, otrzymałem liczne zapytania dotyczące terminu rozgrywania turnieju. Tym samym informuję, że termin finałów został jeszcze w ubiegłym roku zmieniony na prośbę organizatorów ze względu na odbywającą się w pierwotnym terminie na hali mieleckiego ośrodka imprezie, której ze względu na zawarte wcześniej umowy nie można było przenieść. Obowiązujący termin zawodów to dni od 1 do 3 marca 2013 roku.
O zaistniałej sytuacji oficjalnym pismem poinformować miała Państwa pracownica biura Komisji Futsalu ubiegłej kadencji, pani J. Olbińska, jak się teraz dowiaduję najprawdopodobniej tego nie uczyniła. Z mojej strony mogę tylko przeprosić, że znając podejście rzeczonej pani do swoich obowiązków, nie sprawdziłem czy maile zostały wysłane. Proszę o wyrozumiałość i szybką zmianę swoich planów.
Wszelkich informacji organizacyjnych udzieli Państwu Tomasz Ciechoń pod numerem telefonu 603-791418.