IMPREST współpracuje z Westovią

Westovia coraz chętniej stawia na młodzież, czego potwierdzeniem może być choćby nabór do grupy żaków. W najbliższą sobotę Westovia U-16 uda się natomiast do Krakowa, na czwarty turniej eliminacyjny, by w dn. 1-3 marca zaprezentować się w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U-16. Taki wizerunek spodobał się firmie IMPREST, która podjęła współpracę. Współpraca ma być twarda jak kostka brukowa, czyli profil działalności firmy.

Krzysztof Kowal – właściciel firmy IMPREST: „Jestem jeszcze młodym człowiekiem, dlatego chętnie też patrzę na jeszcze młodszych jak biegają za piłką i cieszą się rywalizując. Westovia to marka znana nie tylko w Tarnowie, a futsal ciągle się rozwija, dlatego decyzja była szybka i bez chwili zastanowienia podjąłem wyzwanie.”

imprest

www.imprest.net.pl

Artur Koza: „Chcemy pozyskać kilku partnerów, którzy podejmą współpracę z naszym Klubem, by móc szybciej i skuteczniej się rozwijać. Pierwszym z nich jest firma IMPREST z Panem Krzysztofem Kowalem na czele, za co serdecznie dziękuję w imieniu całego Klubu. Nie wolno też zapomnieć o Panu Mariuszu Pawłowskim, który od lat pomaga drużynie i jest z nami na dobre i na złe.”