Każdy możliwy wynik młodzików

Trzy drużyny młodzików rozegrały swoje mecze w trzech różnych ligach i padły trzy różnorodne wyniki. Najlepiej poradzili sobie najstarsi zawodnicy z rocznika 2009, którzy podejmowali u siebie KS Ryglice. Wynik meczu otworzył Mikołaj Witek, który w tym pojedynku zanotował dublet, a w jego ślady poszedł Jakub Nędza. Nikodem Malinowski i Maksymilian Marszalik dołożyli po jednym trafieniu i drużyna zrobiła ważny krok w kierunku awansu do ligi, co jest ich celem w obecnych rozgrywkach, na pożegnanie z tą kategorią wiekową.

III Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2009: Westovia Tarnów – KS Ryglice 6-0
bramki: 2x Mikołaj Witek, 2x Jakub Nędza, Nikodem Malinowski, Maksymilian Marszalik

_________________________________

Z kolei młodsi o rok zawodnicy Westovii pojechali do Zbylitowskiej Góry, by tam rywalizować z Orłem o pierwszą czwórkę. Pozostaje jednak niedosyt, gdyż stawką była rywalizacja w grupie mistrzowskiej i dzięki dobrej skuteczności Piotra Srebro, wszystko było na dobrej drodze. Utracone prowadzenie pod koniec meczu nie znalazło już odpowiedzi i nastąpił podział punktów. Teraz muszą czekać na korzystne rozstrzygnięcie innych rywali, by osiągnąć zakładany cel.

IV Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2010: Orzeł Zbylitowska Góra – Westovia Tarnów 3-3
bramki: 3x Piotr Srebro

_________________________________

Za orlikami z rocznika 2011 kolejny mecz za sobą i kolejna porcja doświadczeń. Nauka, nauka i jeszcze raz nauka przed młodymi zawodnikami, ale doskonale zdajemy sobie sprawę, że wkrótce ten rozwój będzie zauważalny. W pojedynku z Rzepiennikiem Strzyżewskim ciężko było przedrzeć się przez ustawionych wysoko starszych zawodników, a jedynego gola zdobył Bartłomiej Tyrka.

V Liga Młodzików: tabela i wyniki

Westovia 2011 II: Westovia Tarnów – Rzepiennik Strzyżewski 1-17
bramki: Bartłomiej Tyrka