Metamorfoza po przerwie

Niemal starą gwardią do dziewiątego sezonu Tarnowskiej Ligi Futsalu przystępuje Westovia Okna Pawłowski. Już pierwsza kolejka skojarzyła nas z aktualnym mistrzem ligi. Rock N` Roll to nasz odwieczny rywal, ale przede wszystkim zaprzyjaźniony zespół, z którym już rywalizujemy od kilkunastu lat. Teraz zmienili swoją nazwę i grają pod banderą Zabawki Bień. Po pierwszych wyrównanych minutach nagle coś się zacięło, coś stanęło, coś się zepsuło. Wtedy to w ciągu dwóch minut straciliśmy dwie bramki po naszym niewymuszonych błędach. Ze spuszczonymi głowami schodziliśmy na przerwę, lecz Paweł Kasprzyk wykorzystał tą pauzę na krytykę i motywację zespołu. To podziałało na tyle mobilizująco na zawodników, że metamorfoza po przerwie była wręcz nie do poznania. Najpierw przechwyt Artura Kozy, podanie do Marka Nalepki i gol kontaktowy. Po chwili już było 2-2. Ładną akcją popisał się Witold Szczurek, a wyrównał Artur Koza. To jednak było dążenie do zwycięstwa i fenomenalnym strzałem popisał Marek Nalepka. Ten mecz zakończył bardzo efektownie, ponieważ przypieczętował zwycięstwo hattrickiem, a asystentem był znów Witold Szczurek. Ten zawodnik może również zaliczyć do udanych, a przypieczętował to zdobyciem gola i wynikiem tego było zwycięstwo 5-2.