Niezmienna sytuacja po wygranej z piekarzami

W dziewiątej serii spotkań Ligi Letniej Westovia Okna Pawłowski mierzyła się z Piekarnią Krystyna. Nieznaczna kadra miała za zadanie wygrać i z tego zadania doskonale się wywiązała. Po pierwszych niemrawych, a co ważniejsze nieskutecznych minutach spotkania w końcu tą niemoc przełamał Konrad Fryś, a później w jego ślady poszedł Bartłomiej Krużel zdobywając drugiego gola w pierwszej połowie. Po wznowieniu gry znów wpisał się na listę strzelców wraz z Markiem Nalepką (zdj) i dwukrotnie Michałem Gąsiorem. Niestety nie udało się zachować czystego konta przez Pawła Kasprzyka, który musiał skapitulować po sprytnym zagraniu rywali. Było to jednak efektem wysokiego prowadzenia i zmęczenia zawodników. Wygrana 6-1 wciąż daje nam realne szanse na zwycięstwo, choć Lumaro również punktów nie traci, a do rozegrania zostały jeszcze dwie kolejki.

Westovia Okna Pawłowski: Paweł Kasprzyk, Konrad Fryś, Marek Nalepka, Bartłomiej Krużel i Michał Gąsior, oraz Artur Koza. Przemysław Barnaś.