Pełne ręce roboty młodzików 2007

Po udanych występach w pierwszej odsłonie Ligi Halowej oraz turnieju w Brzesku, podopieczni trenera Michała Jagiełło znów mieli pracowity weekend. Teraz przez dwa dni mieli zmagania, a w sobotę przystąpili do drugiej rundy Ligi Halowej. Aby awansować do finałów nie mogli stracić zbyt wiele punktów, a do rozegrania mieli trzy spotkania. Okazało się jednak, że Wolania Wola Rzędzińska nie pojawiła się na zawodach, więc tylko dwóch przeciwników stanęło na ich drodze. Już w pierwszym pojedynku Filip Rogalski dał o sobie znać, a później Aleksander Nowak, Wojciech Maciaszek i Szymon Złotnicki podwyższali wynik z Metalem Tarnów. Z Łękawicą jeszcze szybciej padały bramki, a łącznie było ich siedem, z czego jedno oczko to gol Adriana Solarza.

Westovia – Metal 4-0 / Rogalski, Nowak, Maciaszek, Złotnicki
Westovia – Łękawica 7-0 / Złotnicki x3, Rogalski x2, Solarz, Maciaszek
Westovia – Wolania 3-0 v.o.

Westovia: Marcin Bargiel, Hubert Sajdak, Szymon Marut, Aleksander Nowak, Wojciech Maciaszek, Michał Szczepański, Hubert Wałach, Filip Mleczko, Szymon Złotnicki, Wiktor Cegliński, Filip Rogalski i Szymon Brożek.

Wygrana w turnieju Regament Cup 2020
Dzień później drużyna młodzików Westovii wygrała turniej organizowany przez Czarnovię Czarna – Regament Cup 2020. W rozegranych 6 spotkaniach odniosła 5 zwycięstw, a jedno bezbramkowo zremisowała. Najlepszym strzelcem zespołu został Filip Rogalski zdobywca 4 bramek. Należy nadmienić, że każdy zawodnik z pola zdobył w tym turnieju choćby jedną bramkę. Natomiast najlepszymi zawodnikami turnieju zostali Wiktor Cegliński i Szymon Złotnicki, którzy prezentowali dojrzałą grę i bardzo dobrze dyrygowali poczynaniami całej drużyny.
Wyniki:
Westovia – LUKS Skrzyszów 2:0
Westovia – Czarnovia 2:1
Westovia – KS Strzegocice 8:0
Westovia – SP Straszęcin 2:0
Westovia – Piast Czchów 0:0
Westovia – AP EF Zakliczyn 2:1