Pierwsze halowe potyczki orlików

Jeszcze nie opadły emocje związane z turniejem Mikołajkowym, a nazajutrz rocznik 2009 i 2008 zameldował się na Lidze Halowej organizowanej przez Tarnowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej. Tylko w jednym meczu orlikom młodszym udało się wygrać, ale trzeba zaznaczyć ich bardzo dobrą postawę. Trener Damian Chudyba był bardzo zadowolony z czynionych postępów przez swoich podopiecznych, a kadra zespołu zostaje regularnie zmieniana. Po raz pierwszy w rozgrywkach wystąpili bracia Mateusz i Karol Kawik, Alan Czupryna, Oliwier Skowron i Piotr Kuczek. Ci dwaj ostatni okrasili swój pierwszy występ golem, a oprócz nich do bramki przeciwnika piłkę kierowali także Piotr Czura i Marcel Sikorski. Minimalne porażki powodują, że już są coraz bliżej starszych przeciwników i wkrótce będą jeszcze bardziej niewygodni dla rywali.

Cztery mecze i komplet zwycięstw, a bilans bramek to 15 strzelonych i jedna stracona, taką wizytówką mogą się natomiast pochwalić starsi zawodnicy. Znów na bramce świetnie zagrał Filip Jarmuła, a w roli obrońców wcielili się Hubert Walach i Emil Onik. O sile ofensywnej stanowili Adrian Solarz, Dawid Kaczmarczyk, Emanuel Tyka i Gordian Gromniak. Bardzo udane zawody we wszystkich formacjach, dzięki czemu należy pochwalić cały zespół, a zaangażowanie i współpraca na boisku i poza nim była wzorowa. W wolnych chwilach nasi zawodnicy kibicowali Metalowi Tarnów, a Metal – Westovii.

Wyniki rocznika 2008:
Westovia – Błekitni 4:0 (2x Hubert Walach, 2x sam. przy asyście Gordiana Gromniaka i Adriana Solarza)
Metal – Westovia 0:6 (3x Emanuel Tyka, Hubert Wałach, Gordian Gromniak, Adrian Solarz)
Iskra – Westovia 1:2 (sam. i Hubert Wałach)
Lisek Lisia Góra – Westovia 0:3 (2x Dawid Kaczmarczyk, Adrian Solarz)

Westovia 2008: Filip Jarmuła, Hubert Walach,Emil Onik, Adrian Solarz, Dawid Kaczmarczyk, Emanuel Tyka i Gordian Gromniak.

Westovia 2009: Kaczmarczyk Alan, Czura Piotr, Kukułka Patryk, Marszalik Maks, Sikorski Marcel, Skowron Oliwier, Kulig Miłosz, Kawik Mateusz, Kawik Karol, Czupryna Alan, Babiarz Krzysztof, Piotrek Kuczek.