Płonące zmagania w Starej Jastrząbce

W dniu 20.08.2023 rozegraliśmy turniej „Pożegnanie lata” na stadionie LKS Stara Jastrząbka – Róża. Naszymi przeciwnikami tym razem były drużyny z Podkarpacia, a wśród nich LKS Stara Jastrząbka – Róża I i II, AP Sanok, Diament Jodłowa, Czarnovia Czarna i MULKS Pustynia.
W ten bardzo upalny dzień nasi chłopcy także pokazali ogień w swojej grze. Wiele spójnych akcji, efektowne dryblingi i skuteczna gra w obronie sprawiły, że tego dnia Żabki pokazały się z bardzo dobrej strony. Bartek Piórko, który w jednym z meczów stanął między słupkami, lecz po rajdzie przez całe boisko i minięciu kilku przeciwników zdobył bramkę i … otrzymał zasłużenie statuetkę najlepszego bramkarza. Drużynowy puchar natomiast trafia tym razem do Antka Nowaka.

„Bardzo cieszy fakt, że chłopcy wdrażają wskazówki przekazywane im na bieżąco, co przekłada się na coraz bardziej przemyślane i składne akcje na boisku” – mówił po turnieju trener Konrad Fryś.
„Pożar” gasiła kurtyna wodna, a kalorie uzupełniliśmy kiełbaska i słodkościami. Wielkie brawa dla naszych zawodników i niezastąpionych kibiców!
Hej! Hej! Westovia!

Westovia 2016: Gabryś Sokołowski, Kacper Strzelec, Eman Fryś, Wojtek Olszewski, Eryk Patynowski, Bartek Piórko, Mateusz Smagacz, Antek Nowak.