Przedsezonowy turniej

Turniej Mała Liga Mistrzów w Tuchowie dla rocznika 2011 został rozegrany na warunkach zbliżonych do ligi młodzika, czyli w składach dziewięcioosobowych. To bardzo dobra przeprawa przed ligowymi zmaganiami, a ten przedsezonowy turniej to idealna okazja do sprawdzania różnych rozwiązań. Tym bardziej, że z drużyną pożegnał się trener Tomasz Malec, a jego miejsce zajął trener Paweł Holcman. Nie mógł wprawdzie skorzystać ze wszystkich swoich podopiecznych, ale do drużyny dołączyło kilku zawodników ze szkółki piłkarskiej Metal Tarnów, a w ostatniej chwili do kadry dołączyli dwaj zawodnicy z rocznika 2012: Adam Maurycy i Adrian Szymczakiewicz.

„Jestem niezwykle usatysfakcjonowany występem naszych graczy. Nasza drużyna miała okazję zagrać razem po raz pierwszy w takim zestawieniu i pokazała, że ma ogromny potencjał. Bez wątpienia istnieje jeszcze miejsce na poprawę efektywności w zakresie kończenia akcji, nad czym będziemy pracować w trakcie kolejnego okresu treningowego. Cieszy mnie również występ zawodników z rocznika 2012, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony” – komentował po swoich pierwszych zawodach trener Paweł Holcman.

Westovia Tarnów – Unia Tarnów 2:0 Bramki: Wiktor Łącki,Kacper Remian

Westovia Tarnów – Tuchovia Tuchów 0:0

Westovia Tarnów – GKS Gromnik 0:1

Westovia Tarnów – LUKS Skrzyszów 0:1

Westovia: Kacper Remian, Mateusz Wójcik, Adam Maurycy, Wiktor Łącki, Adrian Szymczakiewicz, Miłosz Wagnerowski, Jakub Robak, Igor Niewola, Aleksander Kokoszka, Mikołaj Kleparski, Adam Dziemdziora i trener Paweł Holcman.