Podobnie jak w pierwszej turze

Halowa Liga Młodzików podzielona została na dwie tury i w minioną niedzielę zawodnicy Westovii z rocznika 2009 zagrali drugą część. Podobnie jak w pierwszym terminie, nastąpiła jedna porażka, ale pozostałe mecze już były rozegrane na korzyść podopiecznych trenera Macieja Smagacza. „Ogólna gra zespołu była dobra, poza pierwszym meczem z Koszycami, na który żywiej wyszła drużyna przeciwna i mimo szybkiej bramki dającej prowadzenie, nie daliśmy rady utrzymać korzystnego wyniku marnując kolejne okazje, i tracąc proste bramki po kontrataki, które były świadomie wkalkulowane w ryzyko, jakim była obrona oraz pressing na połowie przeciwnika.” – skomentował trener. „Mecz z Iskrą był już na dużo lepszym, żywszym i kreatywniejszym poziomie, dużo pojedynków 1vs1, oraz próby gry kombinacyjnej, która poskutkowała bramką Patryka Kukułki. Ta padła po zespołowej akcji drużyny, a strzelec skutecznie dołożył nogę i skierował piłkę do pustej bramki.”

Mecz z Rzuchową zaczął się bardzo dobrze, już w 3 minucie prowadziliśmy 3:0 (Kuba Nędza, Mikołaj Witek, Patryk Kukułka), jednak ten wynik zadziałał negatywnie, wkradło się za dużo rozluźnienia, które doprowadziło do wyniku 3:3, jednak z opresji wyciągnął Kuba Nędza, który przypieczętował zwycięstwo bramką na 4:3. Później przegrana z dobrze dysponowaną drużyną z Koszyc 1:3, a gola zdobył Mikołaj Witek. Następnie potyczka z Iskrą Tarnów to wygrana 3:0, a na listę strzelców wpisał się Patryk Kukulka, Piotr Kuczek i Kuba Nędza.

Westovia 2009: Karol Strzała, Kuba Malec, Kuba Nędza, Michał Strojek, Piotr Kuczek, Patryk Kukulka, Mikołaj Witek, Kuba Robak.