Prace modernizacyjne boisk już blisko

W najbliższych dniach ma się wyłonić wykonawca prac modernizacyjnych na dwóch boiskach, w których swój duży udział ma Westovia i jej sympatycy. Począwszy od maja ruszą więc prace i długo wyczekiwany efekt może być widoczny jeszcze podczas wakacji. Efekt końcowy boiska przy Szkole Podstawowej nr 23 jest najbardziej wyczekiwanym, gdyż już w poprzednim roku miał się zakończyć cały projekt, ale ze względu na problemy wykonawcy, te prace zostały wstrzymane. Liczymy, że tym razem przebiegnie już wszystko po myśli wszystkich zainteresowanych stron.

W tym samym czasie, równolegle wykonywane będą prace na boisku Westovii, przy ul. Wojska Polskiego 14. tam wykonane będą przede wszystkim prace związane z placem gry wraz z nawodnieniem i drenażem. Niestety zabraknie jednak pieniędzy na wykonanie szatni dla zawodników, czy też trybun dla kibiców.

Zbliża się jednak kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego i znów pojawia się szansa, by powalczyć o wysoką frekwencję, która pozwoli na doinwestowanie boiska, by nasz stadion prezentował się najlepiej w Tarnowie.

Aktualny stan boisk: