U-16: Przegrana potyczka na szczycie

W meczu na szczycie młode żabki musiały uznać wyższość drużyny AFT Hesed i przegrały w stosunku 1-3. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando Westovii, która prowadziła grę, lecz była nieskuteczna i nie miała szczęścia pod bramką przeciwnika. Wystarczy nadmienić że dwukrotnie piłka po strzałach Huberta Króla i Michała Kubisa trafiała w słupek a pojedynki sam na sam z bramkarzem przegrali Filip Wójcik i Hubert Król. Hesed natomiast wyraźnie w tym meczu nastawił się na kontrę grając na własnej połowie i okazał się niesamowicie skuteczny po odbiorze piłki strzelając Westovii 3 bramki. Jedyną bramkę dla podopiecznych Mariusza Żaby w tym meczu strzelił Piotr Olszówka (zdj).Tym samym drużyna Hesedu zrobiła duży krok w kierunku wygrania ligi.
W drugim spotkaniu Westovia pewnie pokonała drużynę KS Falklandy 8-0 i był to najniższy wymiar kary, gdyż żabki od pierwszej do ostatniej minuty miały miażdżącą przewagę, lecz znów raziły nieskutecznością.

Westovia U-16 ― AFT Hesed 1-3